OnePlus 6 najprawdopodobniej robi całkiem niezłe zdjęcia w dzień!


oneplus 6

Pete Lau, prezes firmy OnePlus, opublikował w serwisie Weibo zdjęcia wykonane rzekomo telefonem OnePlus 6. Miejscem, w którym prezes zrobił zdjęcia jest Stanford w Kalifornii (USA). Trzeba przyznać, że prezentują się nieźle, jednak nie ma żadnego wykonanego w nocy, a ocenianie zdjęć wykonanych przez kogoś nie ma sensu.

OnePlus 6 najprawdopodobniej będzie robił dobre zdjęcia

Opublikowane przez prezesa firmy zdjęcia pokazują, że nadchodzący model będzie osiągać świetne efekty przy dobrym świetle. Jednocześnie widać bardzo dobrze rozmazane tło dla zdjęć z efektem bokeh. Zapowiada się na to, że producent przy premierze OnePlus 6 także zamierza mocno pochwalić się jakością wykonywanych zdjęć. Oby nie skończyło się tylko jak w przypadku piątki…

Jeśli opublikowana niedawno grafika mówi prawdę, OnePlus 6 wyposażony zostanie w podwójny aparat główny z obiektywami 20 Mpix + 16 Mpix. Bardzo możliwe jest, że będą to dokładnie te same czujniki co w modelu OP5T, a producent poprawi samo oprogramowanie aparatu. Zobaczymy już niedługo

Ciekawostką natomiast jest miejsce wykonania zdjęć. Skoro prezes znajduje się w USA to możliwe jest, że przygotowania do międzynarodowej premiery OnePlus 6 już trwają. Podsumowując natomiast dotychczasowe przecieki to nadchodzący model zostanie wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 6,28 cala z wcięciem w górnej części ekranu, Snapdragona 845, 6 / 8 GB RAMu i 64 GB / 128 GB / 256 GB pamięci wewnętrznej UFS 2.1. Bardzo możliwe jest, że za pracę na jednym ładowaniu odpowiadać będzie bateria o pojemności 3450 mAh z szybkim ładowaniem Dash Charge V2, które pozwoli w 20 minut naładować telefon na cały dzień pracy.

Niektóre źródła sugerują, że OnePlus 6 będzie kosztować w Chinach od 3299 juanów (1760 zł) do 4399 juanów (2350 zł) w zależności od wybranej wersji. Chińska premiera tego modelu przewidywana jest na 5 maja, podczas gdy międzynarodowa może odbyć się pod koniec tego miesiąca. Nowością natomiast ma być niebieska wersja kolorystyczna.

Co myślicie o tych zdjęciach? Czekacie na dobry aparat w nadchodzącym modelu OnePlus?

Źródło:

weibo