Wyciekło zdjęcie futerału Xiaomi Mi Max 3. Chyba wszystkie tegoroczne telefony Xiaomi dostaną pionowe aparaty


xiaomi mi max 3 case

Xiaomi Mi Max 2 został zaprezentowany w maju ubiegłego roku. Bardzo możliwe jest więc, że jego następca zadebiutuje w podobnym terminie, gdyż telefony te, pomimo ich rozmiarów, cieszą się sporym zainteresowaniem. Teraz do sieci trafiło zdjęcie futerału rzekomo pasującego do Xiaomi Mi Max 3!

Xiaomi Mi Max 3 – czego możemy się spodziewać?

Bardzo prawdopodobne jest, że Xiaomi Mi Max 3 utrzyma aktualny trend na smartfony bezramkowe. Możemy więc spodziewać się wyświetlacza o proporcjach 18:9, przekątnej 6,99 cala i rozdzielczości co najmniej FullHD+. Jeśli chodzi o serce nowego modelu, to spodziewałbym się co najmniej Snapdragona 636, a może nawet Snapdragona 660, wspomaganego przez 4 GB lub nawet 6 GB RAMu i 64 / 128 GB pamięci wewnętrznej. Stawiałbym także na zastosowanie większej baterii, np. o pojemności 5500 mAh i obsługę szybkiego ładowania Quick Charge 3.0.

xiaomi mi max 3 caseWróćmy jednak do zaprezentowanego futerału. Jeśli rzeczywiście pasował on będzie do Xiaomi Mi Max 3, to możemy zauważyć, że skaner linii papilarnych znajdzie się w tym samym miejscu co w poprzednich modelach – na pleckach. Nowością natomiast będzie podwójny aparat umieszczony w lewym, górnym rogu, w orientacji pionowej (tak jak w Xiaomi Redmi Note 5). Doświetlająca dioda LED najprawdopodobniej znajdzie się pomiędzy obiektywami aparatu.

Jeśli natomiast dobrze przyjrzycie się górnej części futerału zauważycie, że producent nie zrezygnuje z portu jack 3.5 mm. Na dole natomiast znajdą się głośnik (lub dwa głośniki), a także złącze USB-C. Ogólny wygląd Xiaomi Mi Max 3 powinien przypominać poprzednika, a prawdziwą różnicą będzie tylko wyposażenie go w większy wyświetlacz i zredukowanie ramek. Niektóre plotki sugerują nawet, że producent wyposaży telefon w szklane plecki by telefon obsługiwał ładowanie bezprzewodowe, lecz nie wiadomo ile w tym prawdy.

Niestety, żadne z tych informacji nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone. Trzeba je brać z lekkim dystansem, choć myślę, że niektóre z nich są dość mocno prawdopodobne.

Co myślicie o takim Xiaomi Mi Max 3? Mamy tutaj użytkowników poprzednich wersji?

Źródło:

1688

Wybrane oferty z chińskich sklepów

€257,33
1 new from €257,33
1 used from €200,00
Amazon.de
Free shipping
Last updated on 26 lipca 2018 21:25