Huawei Mate RS Porsche Design pojawi się w czerwieni!


Huawei Mate RS Porsche Design

Jak zapewne dobrze kojarzycie, Huawei Mate RS Porsche Design to luksusowy telefon wprowadzony razem z Huawei P20 i P20 Pro. Jest to ta sama konfiguracja specyfikacji co w wypadku P20 Pro, jednak ma on w sobie to coś. Wyróżnia się on samym projektem, świetnym ekranem bez notcha, skanerem linii papilarnych w ekranie i na pleckach, jak i 512 GB pamięci wbudowanej. Czołg. Maszyna. Porsche. Przecinak.

Czerwony zapewni rozgłos?

Mimo tego, że telefon Huawei jest dostępny w dwóch wersjach – czerwonej i czarnej – to większość widziała go tylko w wersji czarnej. Niestety, na oficjalnej stronie nie ma zdjęć tego modelu w innej wersji kolorystycznej.

Czerwone telefony mają to coś. Tak mi się wydaje. Jednocześnie są eleganckie, ale sprawiają też wrażenie nowości, czegoś z efektem wow. Mimo tego, że oficjalnie nie ma zdjęć w wersji czerwonej, to sprawdźcie, co udało się znaleźć w internecie. Znajdują się tu zdjęcia Huawei Mate RS Porsche Design właśnie w wersji czerwonej.

Zdjęcie o którym mowa pochodzi z ITHome. Według nich, dostali już ten telefon do ręki, więc podzielili się wrażeniami. Na stronie JD.com również znajdują się te zdjęcia. Już niedługo ma on być dostępny do kupna w przedsprzedaży.

Cena i wersje

Jednym z największych zaskoczeń jeśli chodzi o ten model, jest jego cena. Telefon w wersji 256 GB wyceniono na 1593 $ (prawie 5400 PLN!), natomiast wersja 512 GB to koszt około 2071$ – czyli 7 000 PLN. Kosmiczna cena, nieprawdaż? Jeśli spodobał wam się model czerwony, to on jest dostępny jedynie w wersji 6/512 GB za wymienioną wyżej kwotę około 7 000 PLN.

Ktoś z was jest zainteresowany zakupem?

Źródło:

gizmochina.com