Xiaomi MiA2 i Xiaomi Redmi Y2 mogą zostać zaprezentowane niedługo


xiaomi redmi y1
Xiaomi Redmi Y1

Minął już pierwszy kwartał, a Xiaomi wydało tylko dwa telefony. Spokojnie, spokojnie, jeszcze zatęsknimy za początkiem roku kiedy modeli było mało i nie robił się bałagan. Zanosi się, że w najbliższym czasie zobaczymy Xiaomi MiA2 i Xiaomi Redmi Y2!

Xiaomi MiA2 i Redmi Y2 przyłapane

Muszę przynać, że ten miesiąc obfituje w mnóstwo przecieków i spekulacji. Wśród nich znalazły się te na temat najnowszego urządzenia Xiaomi z Android One. Został on certyfikowany przez TENAA i znamy jego prawdopodobną specyfikację, jednak chciałbym podkreślić, że nie jest to żadna pewna informacja.

Na indyjskiej stronie Xiaomi pewien piętnastoletni (jak podaje na Twitterze) użytkownik znalazł informację, która zdążyła już zniknąć, wycinki kodu świadczą o “MiA2 Hard Case”, “Redmi Y2 Perforated Case Black” and “Redmi Y2 Perforated Case Blue” czyli futerałach dla niezaprezentowanych jeszcze telefonów. O ile mówi się, że A2 może pojawić się nawet 25 kwietnia, tak o Y2 nie było wcześniej mowy. Według spekulacji Redmi Y2, który będzie następcą indyjskiego Redmi Y1 (Redmi Note 5A) może być niedługo wprowadzony w Chinach. Najprawdopodobniej jako model z serii Note – Redmi Note 6A/6X. Mam nadzieję, że ten telefon zasili jakiś nowy Snapdragon, np. 460 lub Mediatek np. P40. Możemy się domyślać, że Redmi Y2 będzie dostępny w niebieskim i czarnym wariancie kolorystycznym.

Jaki jest przepis na udanego budżetowca? Wyobraźcie sobie, że to wy macie stworzyć Redmi Y2… i napiszcie w komentarzach.

Źródło:

twitter.com