Buty Xiaomi Huami Amazfit Antelope Light to nowe buty do biegania chińskiego producenta


Xiaomi Huami Amazfit Antelope Light

Czy są wśród nas biegacze? Szukajcie nowych butów do biegania oraz jesteście fanami marki Xiaomi? Świetnie się składa, ponieważ gigant z Pekinu ma coś dla was. Poznajcie buty Xiaomi Huami Amazfit Antelope Light!

Co niezwykłego jest w tych butach?

Buty te są specjalnie zaprojektowane by przy jak najmniejszej ich wadze oraz przy jak największej przewiewności zachować wytrzymałość. W końcu, buty do biegania nie mają lekko, nie mogą zacząć się rozklejać czy pruć po pierwszych 5 – ciu kilometrach. Elementy buta były spajane w procesie łączenia „na gorąco”, materiały zastosowane w nich są wytrzymałe, ale są miękkie. Warto też wspomnieć, że but jest wodoodporny, ale pozwala stopie swobodnie oddychać podczas biegania.Wkładka buta została specjalnie wykonana, by dopasowała się do stopy użytkownika. Do tego ma bardzo dobrze amortyzować podczas kontaktu stopy z podłożem. Podeszwa buta jest sygnowana logiem Goodyear. Tak, to ta sama firma, którą kojarzycie z oponami. Wysokiej jakości guma ma sprawić, by podeszwa została w stanie nienaruszonym jak najdłużej oraz zapewniała jak największą przyczepność.

buty Xiaomi Huami Amazfit Antelope Light

Jak pewnie możecie przypuszczać, tak, są to smart-buty. Wyposażone zostały w chip MIJA, a dokładniej Smart Core 2. Jego zadaniem jest zbieranie takich informacji jak chociażby ilość kroków czy przebyta droga. Buty te dostępne będą w wielu wersjach kolorystycznych, spójrzcie sami na poniższą grafikę (w lewej kolumnie są męskie, natomiast w prawej- damskie kolorystyki).

buty Xiaomi Huami Amazfit Antelope Light

Ich sprzedaż ma ruszyć w Chinach już 17 maja i mają kosztować zaledwie 31 $, czyli około 105zł. Według mnie jest to świetna cena. Osobiście jestem małym znawcą butów, interesuję się nimi i według mnie, jeżeli buty będą takie, jak zapowiada je producent, to będą one bezkonkurencyjne w tej cenie. Z wielką chęcią przygarnął bym je do swojej prywatnej kolekcji.

Co sądzicie o nowych butach Xiaomi Huami Amazfit Antelope Light? Piszcie śmiało w komentarzach wasze przemyślenia!

Źródło:

gizchina.it