OnePlus 6 pojawi się w kolorze niebieskim z Dash Charge v2


oneplus 6 zapowiedź

Do premiery OnePlus 6 jest już raczej bliżej niż dalej. Świadczą o tym pojawiające się oficjalne zapowiedzi i coraz większa ilość przecieków na jego temat. Teraz do sieci trafiła grafika potwierdzająca jeden z wariantów kolorystycznych i nowy standard szybkiego ładowania!

OnePlus 6 Coral Blue i szybkie ładowanie Dash Charge v2

Jak możecie zauważyć na poniższej grafice, wygląda na to, że OnePlus 6 pojawi się w całkiem nowym kolorze – Coral Blue. Może oznaczać to, że wprowadzenie na rynek nowych kolorów OnePlus 5T (Lava Red i Sandstone White) było dobrą decyzją i wersje te cieszyły się popularnością na całym świecie. Jednak tym, co ciekawi mnie znacznie bardziej jest zapowiedź nowej wersji szybkiego ładowania – Dash Charge v2. Zgodnie z opisem ma ona pozwolić na cały dzień pracy urządzenia po 20 minutach ładowania.

oneplus 6 coral blue

Poza tymi nowościami grafika pokazuje także odrobinę ze specyfikacji. Wiedzieliśmy już, że telefon dostanie Snapdragona 845 i 6/8 GB RAMu (w końcu nie może być gorszy od poprzednika). Ponownie natomiast pojawiły się informacje na temat 256 GB pamięci wewnętrznej. Specyfikacja aparatu (20 Mpix + 16 Mpix) nic nam w zasadzie nie mówi – spodziewałem się dwóch obiektywów – a ostateczną jakość zdjęć zweryfikujemy, gdy telefon wpadnie w moje ręce (co powinno nastąpić od razu po premierze).

Naprawdę cieszy mnie to, że producent postanowił spróbować z nowymi wariantami kolorystycznymi, gdyż czarny powoli robi się już oklepany. Jeśli wersja Coral Blue rzeczywiście się pojawi, a jej odcień przypominać będzie kolor Nubii Z17s, to będę mocno polował, by mieć możliwość jej zakupu.

Co myślicie o tych informacjach? Jakich jeszcze nowości oczekujecie po nadchodzącym OnePlus 6?

Last updated on 11 września 2018 22:55