Na premierę Nubia Red Magic zaproszono twórców Razer Phone i Xiaomi Black Shark


Nubia Red Magic

Wczoraj zaprezentowany został Xiaomi Black Shark – pierwszy smartfon dla graczy chińskiego giganta. Kilka miesięcy temu natomiast odbyła się premiera Razer Phone. Teraz nadchodzi Nubia Red Magic, a na jej premierę producent postanowił zaprosić twórców poprzednich dwóch urządzeń!

Nubia Red Magic tuż za rogiem

Producent zaprezentował oficjalnie dwa oficjalne zaproszenia adresowane do twórców Razer Phone i Xiaomi Black Shark. Oznacza to, że Nubia jest pewna swojego telefonu i uważa, iż konkurencyjne urządzenia będą zdecydowanie gorsze od smartfonu Nubia Red Magic. Choć mogą się one wydawać zwykłym żartem, ewidentnie widać tutaj rękawicę rzuconą w kierunku Razera i Xiaomi. Jak wyjdzie w rzeczywistości – okaże się już niedługo.

Smartfon dla graczy od Nubia zadebiutuje oficjalnie 19 kwietnia w Chinach. Jego specyfikacja wciąż jest nieznana, choć spodziewać możemy się najwyższych dostępnych podzespołów – Snapdragona 845 i 8 GB RAMu. Bardzo możliwe jest też, że telefon dostanie wyświetlacz z odświeżaniem 120 Hz oraz będzie wyposażony w zaawansowany system chłodzenia.

Pierwszy przeciek wyglądu nowego telefonu

W sieci pojawiło się także zdjęcie prezentujące fragment tyłu nadchodzącego telefonu Nubia Red Magic. Choć kilka możliwości zostało zaprezentowanych na stoisku Nubii podczas targów MWC 2018, to ostateczny wygląd nowego modelu wciąż nie jest znany.

nubia red magic

Spodziewać się możemy, że urządzenie charakteryzować się będzie nietypowym wyglądem, nawiązującym do innych urządzeń dla graczy istniejących na rynku. Grafika pokazuje natomiast, że telefon będzie miał zaokrąglone krawędzie, a w dolnej części plecków znajdzie się logo firmy Nubia.

Co myślicie o nadchodzącym telefonie Nubia Red Magic? Czy telefony dla graczy mają sens?