ZTE Axon 9, Axon 9 Pro i kilka innych zarejestrowano jako znaki towarowe


zte logo

ZTE w tym roku ma wydać następce Axona 7. Do tej pory nie pojawiało się zbyt dużo informacji, czy nawet przecieków, dotyczących tego urządzenia, ale wszystko wskazuje na to, że producent z Państwa Środka postanowił pominąć w numeracji swoich smartfonów cyfrę „8” i od razu zaprezentować Axona 9. Nazwa ta została już nawet zarejestrowana jako znak towarowy!

Sześć smartfonów w 2018 roku?

ZTE zarejestrowało nie tylko nazwę swojego flagowca, ale także innych urządzeń. W 2018 roku chiński producent chce wprowadzić do sprzedaży co najmniej sześć smartfonów. Już niedługo takie modele jak Blade A531, Blade A7, Blade A7 Vita, Axon 9 czy Axon 9 Pro powinny ujrzeć światło dzienne. Na załączonej grafice możemy dostrzec także ZTE Blade A3, ale ten został już wcześniej zaprezentowany. Na temat tych urządzeń wiemy tak naprawdę niewiele. Bez wątpienia fani marki czekają na flagowce i to one powinny być tym co ma przyciągnąć wzrok potencjalnych klientów.

zte axon 9

Bez wątpienia na froncie Axona 9 i Axona 9 Pro znajdziemy spory ekran o proporcjach 18:9. Rozwiązanie to stało się już standardem i nic nie wskazuje na to, żeby producenci szybko z niego zrezygnowali. Na pleckach mamy znaleźć nie jeden, a dwa aparaty. Wszystko po to by móc nawiązać realną walkę z konkurencją, także w kwestii jakości zdjęć. Jednocześnie, ZTE chce zrobić wszystko, by dźwięk wydobywający się z nowych Axonów był jeszcze lepszy niż ten znany z poprzedniego flagowca.

To wszystko może sprawić, że ZTE Axon 9 i Axon 9 Pro będą bardzo ciekawymi urządzeniami. Jeżeli cena nie będzie zbyt wysoka, to możemy otrzymać praktycznie kompletny smartfon mogący niejednej osobie przypaść do gustu. Kiedy możemy spodziewać się premiery? Na ten temat chiński producent póki co milczy, ale moim zdaniem będzie to druga połowa 2018 roku. Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje!

Czego oczekujecie po nowym Axonie 9? A może wyczekujecie innych urządzeń firmy ZTE? Zapraszamy do dyskusji!

 

Źródło:

gizmochina.com