Leagoo S10 będzie klonem Huawei P20 Pro i także dostanie trzeci aparat


leagoo s10

Podczas targów MWC 2018 chiński producent zaprezentował dwa nowe modele – Leagoo S9 i Leagoo S9 Pro. Teraz światło dzienne ujrzeć ma nowszy telefon, który mocno inspirowany jest wyglądem Huawei P20 Pro. Mowa tutaj o Leagoo S10!

Leagoo S10 to taki tańszy i gorszy Huawei P20 Pro

Podczas targów w Hiszpanii producent skupił się na prezentacji standardowego wariantu Leagoo S9. Więcej informacji o Leagoo S9 Pro pojawiło się całkiem niedawno. Model ten dostanie 6,18-calowy wyświetlacz z notchem, jego sercem zostanie MediaTek Helio P23, a w kwestii pamięci dostaniemy 4 GB RAMu i 64 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli chodzi o pozostałe elementy, to prawdopodobnie nie będzie różnicy względem modelu S9.

leagoo s10 leagoo s9 leagoo s9 pro

Tym co jest jednak interesujące jest plan zaprezentowania modelu Leagoo S10, który pojawi się już niedługo. Producent postanowił mocno zainspirować się zaprezentowanym niedawno Huawei P20 Pro i umieści w nim 3 aparaty! Jednak to nie wszystkie „skopiowane” elementy – Leagoo S10 także ma pojawić się z obudową równie barwną, jak ta w modelu chińskiego giganta. Na froncie natomiast znaleźć się ma także wyświetlacz z wcięciem w ekranie oraz skaner linii papilarnych w ekranie. O ile pierwsze 3 informacje jakoś mnie nie zaskakują, o tyle ta ostatnia… robi wrażenie, o ile w rzeczywistości taki telefon powstanie.

Niestety producent nie udostępnił informacji na temat nadchodzącego modelu. Spekuluje się jednak, że dostanie on zapewne jakiś układ MediaTeka i co najmniej 6 GB RAMu. Na to jednak przyjdzie nam zapewne trochę poczekać, gdyż za kilka dni odbędzie się dopiero oficjalna prezentacja modelu S9 Pro, o którym podczas targów MWC 2018 zostało tylko wspomniane.

 

Co myślicie o takim kopiowaniu Huawei? Czy telefon Leagoo będzie miał szansę przebić się do europejskich klientów?

Źródło:

gizchina.it