Express Deals – akcja z mega promocjami od polskiego dystrybutora Yi i Tronsmart startuje!


Express Deals 1
Polski dystrybutor urządzeń Yi oraz Tronsmart przygotował kolejną akcję promocyjną. Na początku marca promocją objęte zostały kamery Yi 4K oraz Yi 4K+, które były dostępne w wyjątkowo niskich cenach. Teraz firma JBTS uruchomiła specjalną stronę internetową, na której będziemy mogli nabyć produkty Yi czy Tronsmart taniej niż w innych sklepach.

Express Deals

Promocja ta podzielona została na trzy sekcje, ale bez wątpienia najciekawszą z nich jest Express Deals, która polega na tym, że limitowana liczba sztuk produktu pojawia się na stronie z bardzo dużą obniżką. Już jutro (czwartek) o godzinie 20.00 będzie można nabyć pierwszy produkt z tej promocji – Yi 4K, która zostanie przeceniona z 999 zł na 399 zł. Dopiero gdy wszystkie egzemplarze kamery wyprzedają się pojawi się kolejny produkt wraz z zegarem odliczającym czas do rozpoczęcia wyprzedaży.

Express Deals 3

To jednak jeszcze nie wszystko. Oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnych okazji cenowych, które będą trwać przez cały czas trwania akcji lub do wyczerpania zapasów. Tym samym możemy kupić na przykład Yi Home 1 za 179 zł lub słuchawki Tronsmart Encore S1 za 79 zł, których recenzję znajdziecie tutaj. Ostatnią z ofert są JBTS Boxy. Kupując takie pudełko nie wiemy co dokładnie znajdzie się w środku. Oczywiście będą to produkty Yi czy Tronsmart, a także gadżety i limitowane niespodzianki. Warto zaznaczyć, że przedmioty znajdujące się w JBTS Boxie zawsze są warte więcej niż kwota, za którą box został zakupiony.

Sprawdź sklep JBTS Express, na którym znajdą się promocje!

Dodatkowymi atutami promocji są:

  • 24-miesięczna gwarancja realizowana na terenie Polski
  • Darmowa dostawa od 250 zł
  • Do każdego zamówienia dołączony jest paragon lub faktura VAT
  • Możliwość bezpłatnego odbioru zakupionego towaru na stoisku JBTS Express w CH Wroclavia

Express Deals 2

Co myślicie o promocji JBTS Express? Planujecie na coś polować? Ja chyba skuszę się na boxa…

Sprawdź sklep JBTS Express, na którym znajdą się promocje!