Mi Fan Festival 2018 to 8. urodziny Xiaomi – promocje i konkursy przygotowano także dla klientów w Polsce!


xiaomi urodziny Mi Fan Festival

Firma Xiaomi, która została założona 6 kwietnia 2010 roku z ideą, że technologia wysokiej jakości nie musi kosztować fortuny, po raz kolejny będzie hucznie świętować swoje urodziny. Z okazji rocznicy jej powstania, na całym świecie zostaną zorganizowane liczne promocje oraz możliwość wygrania nagród – wszystko to w ramach akcji Mi Fan Festival 2018.

Mi Fan Festival 2018 w Polsce

Mi Fan Festival

Zapraszamy Was na naszą największą imprezę w roku? Kliknij tutaj, aby dołączyć do #MiFanFestival … http://bit.ly/MiFanFestival_2018Zagraj w naszą grę “Color Our Planets” i zgarnij kupony zniżkowe do sklepu Mi-home.pl

Zveřejnil(a) Mi Polska dne 30. březen 2018

Akcja Mi Fan Festival odbyła się już w Polsce – ale były to nasze, lokalne urodziny Xiaomi. Tym razem nie odbędzie się wydarzenie stacjonarne, ale po komentarzach pod postem Mi Polska można wnioskować, że także wkrótce zostanie zorganizowana kolejna impreza. Podczas gdy fani marki porozrzucani po całym świecie będą się bawić, my mamy okazję skorzystać z przygotowanych promocji i wygrać kupony.

Ponadto w dniach 2-10 kwietnia w sklepie mi-home.pl wybrane produkty będzie można zakupić 20% taniej:

Oprócz tego chętni mogą wziąć udział w grze „Colour Our Planets” znajdującej się na stronie Mi Fan Festival 2018. Jej regulamin (niestety nieprzetłumaczony) możecie przeczytać tutaj na stronie Mi Polska. Gra polega na pokolorowaniu szablonów wszystkich planet. Kiedy to zrobimy otrzymamy tytuł Mistrza Galaktyki Xiaomi oraz zniżkę -10% w sklepie mi-home.pl. Promocje będą dostępne już od poniedziałku. Zabawa trwa do 10 kwietnia.

Czy podobają się Wam promocje zorganizowane przez Xiaomi Polska?

Źródło:

informacja prasowa