Premiera jublieuszowego Meizu 15 odbędzie się najprawdopodobniej 15 kwietnia. Do sieci trafiły też zdjęcia nowego modelu


Meizu 15

Do premiery flagowca Meizu zostały dokładnie 34 dni. W 2018 roku firma obchodzi jubileusz powstania, dlatego najnowszy produkt otrzyma numerek 15, a to dlatego, że tyle lat Meizu istnieje na rynku. Z czasem pojawia się coraz więcej informacji na temat wyglądu, z którymi chciałbym się dzisiaj podzielić.

Meizu zachowuje styl Meizu

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że autentyczność tych grafik nie jest potwierdzona. Przypominają one wcześniejsze przecieki jednak z pewną różnicą.

meizu 15

Najnowszy flagowiec Meizu powstanie w bezramkowym stylu, ale nie uświadczymy w nim ostatnio modnych „króliczych uszu”. Boczne ramki są bardzo wąskie, a te nad i pod ekranem pozostają zagospodarowane. U góry widnieje centralnie umieszczone oczko aparatu, a na dole podobnej wielkości okrągły przycisk home. I tutaj zapala się czerwona lampka, czyżby Meizu zdecydowało się zmniejszyć charakterystyczny przycis? Na wcześniejszych przeciekach nie było go wcale. A może to powrót do korzeni, ponieważ taki, ale dotykowy, posiadają początkowe modele serii „niebieskiego” producenta.

Ekrany w jubileuszowych smartfonach uległy powiększeniu, a właściwie wydłużeniu. Meizu 15 i 15 Lite posiadają 5,5-calowe AMOLEDy, a wieksza wersja, czyli 15 Plus, ma 6-calowy wyświetlacz. Oprócz tego, z grafiki możemy dowiedzieć się, że mniejsi bracia posiadają 4GB RAM i odpowiednio 32/64GB oraz 64/128GB pamięci wbudowanej, a model z Plusem pamięci operacyjnej ma więcej, bo 6GB. Myślę, że napędzi go najnowszy Exynos lub Snapdragon 845.

Czy podoba Wam się taki wygląd Meizu 15?