OnePlus 6 z wycięciem na ekranie? Wszystko na to wskazuje!


oneplus

Pamiętacie ostatnie zdjęcia, które miały rzekomo przedstawiać nadchodzące urządzenie marki OnePlus? Teraz to, że OP6 otrzyma wycięcie w ekranie, które w ostatnich tygodniach stało się wyjątkowo popularne jest prawie pewne. Kolejnym dowodem mają być zrzuty ekranu!

Nowy trend na rynku smartfonów

Pierwszym urządzeniem z charakterystycznym wycięciem na górze ekranu był iPhone X. Jedno gigantowi z Cupertino trzeba przyznać – jego nowości często stają się czymś do czego dążą mniejsi producenci. Trendem tego roku stało się wycięcie w ekranie, które pojawia się przy prawie każdej premierze nowego urządzenia. Dla wszystkich tych, którzy nie darzą sympatią tego rozwiązania, nie mamy dobrych wiadomości – OnePlus 6 dołączy do grona smartfonów z „króliczym uszami”.

oneplus 6

Skąd o tym wiemy? Pierwszym argumentem może być Oppo R15, który ujrzy światło dzienne już 12 marca. Nowe urządzenia OnePlus do złudzenia przypominają flagowce Oppo. Główną różnicą jest specyfikacja i nie inaczej powinno być w tym przypadku. Kolejnym są powyższe zrzuty ekranu. Widoczny po prawej stronie trzykropek tak naprawdę mówi nam o tym, że informacje dotyczące sieci i kart SIM nie mieszczą się po prawej stronie wyświetlacza. Dlaczego? Bo sporą część paska powiadomień zajmuje właśnie znane z innych urządzeń wycięcie.

OnePlus 6

Co z specyfikacją? OnePlus 6 bez wątpienia będzie jednym z najmocniejszych smartfonów dostępnych na rynku. Za wydajność będzie odpowiadać najnowszy Qualcomm Snapdragon 845, który ma osiągać w teście AnTuTu ponad 270000 punktów. Na froncie mamy znaleźć spory ekran o proporcjach 19:9. Na pleckach natomiast pojawią się dwa aparaty ułożone wertykalnie, a nie horyzontalnie, tak jak w przypadku OnePlus 5 czy 5T. Snapdragon 845 będzie najprawdopodobniej wspierany przez 6GB lub 8 GB RAMu. Na dzień dzisiejszy nie pojawiły się informacje dotyczące premiery urządzenia. Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje!

Co myślicie o OnePlus 6? Zapraszamy do dyskusji!

 

Źródło:

gizchina.com