Prezes firmy potwierdza prace nad zegarkiem Huawei Watch 3


huawei watch 2
Huawei Watch 2

Inteligentne zegarki. O urządzeniach tych słyszymy co jakiś czas, ale bez wątpienia nie są to na tyle emocjonujące doniesienia jak te z świata smartfonów czy laptopów. To jednak nie przeszkadza producentom w pracach nad nowymi rozwiązaniami. Smartwatche firmy Huawei są jednymi z najpopularniejszych zegarków tego typu na rynku. Wszystko wskazuje na to, że chiński gigant pracuje nad czymś nowym!

Huawei Watch 3

Richard Yu, CEO Huawei, poinformował fanów inteligentnych zegarków, że chińska firma rozpoczęła pracę nad trzecią generacją swojego smartwatcha. Jeżeli czekacie z niecierpliwością na jego premierę to musimy was trochę zmartwić – jego premiera nie odbędzie się zbyt szybko. I chociaż na niektórych portalach pojawiały się plotki mówiące o prezentacji Hauwei Watch 3 27 marca, to Richard Yu rozwiał wszelkie wątpliwości. W Paryżu zobaczymy jedynie nową serię smarfonów, a w tym i najbardziej wyczekiwanego flagowca – Huawei P20.

Huawei
Huawei Watch 2

Huawei Watch 2 został zaprezentowany podczas MWC 2017 i od tego czasu sprzedaje się rewelacyjnie. Nikogo nie powinien dziwić więc fakt, że chiński gigant nie śpieszy się z prezentacją jego następcy. Po co wypuszczać na rynek coś zupełnie nowego gdy starsze, ale i zarazem sprawdzone urządzenie, nadal spełnia stawiane założenia sprzedażowe? Jeżeli sytuacja się nie zmieni to premiera Huawei Watch 3 może odbyć się dopiero podczas targów IFA 2018, które odbędą się w Berlinie w dniach od 31 sierpnia do 5 września lub dopiero w 2019 roku.

Tak naprawdę na temat trzeciej generacji inteligentnego zegarka chińskiego giganta nie wiemy zupełnie nic. Informacje na jego temat powinny zacząć pojawiać się w trzecim lub nawet czwartym kwartale. Miejmy jednak nadzieję, że Huawei czymś nas zaskoczy.  Pamiętajmy o tym, że smartwatche nie należą do najpopularniejszych urządzeń. Czy premiera modelu oznaczonego jako Watch 3 to zmieni? Czas pokaże!

Używacie inteligentnych zegarków? Czego oczekujecie po Huawei Watch 3?
Czekamy na komentarze!

Źródło:

gizmochina.com