Meizu E3 odnaleziony w TENAA! Jakiej specyfikacji możemy się spodziewać?


Meizu E3 1

Pierwsze doniesienia dotyczące Meizu E3 (lub Miezu Blue Charm E3) pojawiły się na początku lutego tego roku. Teraz średniak chińskiego producenta został znaleziony w TENAA. Certyfikacja ta najczęściej dostarczała nam wielu wielu informacji dotyczących specyfikacji urządzenia. Tym razem jest jednak zupełnie inaczej.

Meizu E3 nadal zagadką

Certyfikacja TENAA może świadczyć o tym, że premiera Meizu E3 jest bliżej niż na początku mogło nam się to wydawać. Na froncie urządzenia mamy znaleźć ekran o nieznanej przekątnej i proporcjach 18:9. Nie jest to jednak pierwszy smartfon chińskiego producenta tego typu. W styczniu tego roku Meizu zaprezentowało model oznaczony jako M6s, a tym samym firma ta dopiero w 2018 roku dołączyła do grona producentów, którzy posiadają w swoim portfolio z wyświetlaczami o tych proporcjach. Co wiemy na temat nadchodzącego Meizu E3?

Meizu E3 3

Specyfikacja pozostaje tajemnicą. Pamiętajmy o tym, że jego poprzednik trafił na rynek z MediaTekiem P20. Chiński producent chce jednak odsunąć jednostki MediaTeka na bok i zrobić krok w stronę procesorów Qualcomma czy Exynosa. Nadal nie wiemy jednak co finalnie będzie odpowiadać za wydajność urządzenia. Bez wątpienia Meizu E3 będzie należeć do średniej półki, ale póki nie znamy jego specyfikacji nie możemy jednoznacznie stwierdzić czy będzie on mógł zagrozić mocnej konkurencji.

Meizu E3 2

Smartfon ma zostać wykonany w całości z metalu. Na pleckach urządzenia znajdziemy dwa aparaty ułożone wertykalnie, które już na pierwszy rzut oka przypominają te znane z iPhone X. Ciekawostką ma być czytnik linii papilarnych. Ten nie został umiejscowiony ani na froncie ani z tyłu telefonu, a w przycisku odpowiedzialnym za włączenie czy wyłączenie urządzenia. Meizu E3 ma trafić na rynek w dwóch wariantach, różniących się najprawdopodobniej jedynie obsługiwanymi częstotliwościami, o nazwach kodowych M851Q oraz M851M. Premiera średniaka chińskiego producenta ma odbyć się 6 marca tego roku. W najbliższych tygodniach powinniśmy poznać jego pełną specyfikację.

Co myślicie o tak wyglądającym Meizu E3? Czekacie na jego premierę? Zapraszamy do komentowania!

Źródło:

gizchina.com