Wygląd i specyfikacja Xiaomi Mi Mix 2s trafiły do sieci?


Plotki na temat nadchodzącego nowego bezramkowca z serii Mi Mix nie ustają. Co chwila pojawiają się jakieś nowe mniej lub bardziej potwierdzone informacje. Tym razem do sieci trafiło coś więcej niż przeciek z niewiadomego źródła. Wyciekł baner reklamowy promujący Xiaomi Mi Mix 2s! 

Pełna bezramkowość i kamera w rogu?

Prawdę mówiąc nie spodziewałem się, że pojawi się kolejny Mix w tak krótkim czasie, bo w końcu po sześciu miesiącach. Plotki mówiły co innego i faktycznie, na nadchodzących targach MWC 2018 najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany nowy bezramkowiec, Xiaomi Mi Mix 2s.

Telefon ten ma mieć naprawdę nieziemską specyfikację i, znając Xiaomi, zapewne całkiem atrakcyjną cenę. Wnętrze telefonu prezentuje się następująco:

  • Procesor Qualcomm Snapdragon 845 taktowany 2.8 GHz
  • 8GB RAM LPDDR4X
  • super szybka pamięć UFS o pojemności 256 GB
  • podwójna tylna kamera z dwukrotnym zoomem optycznym

specyfikacja Mix 2s

Moją uwagę najbardziej przykuła informacja o skanerze linii papilarnych ukrytym pod ekranem. W dość dużym telefonie rozwiązanie to może być całkiem wygodne, ale jak to będzie w praktyce, o tym przekonamy się zapewne w niedalekiej przyszłości. Warto zwrócić uwagę też na położenie przedniej kamery. Jest ona umieszczona w prawym górnym rogu ekranu, co jest zdecydowanie lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem niż dotychczasowy aparat w dolnej części telefonu. Na jej temat póki co niewiele wiadomo. Tylny zestaw obiektywów to będą sensory Sony IMX363. 

Mimo wszystko, pewność, na temat specyfikacji nowego telefonu Xiaomi, zyskamy dopiero podczas prezentacji na targach MWC 2018.

Źródło:

gizchina.com