Ponad 3 miliony sprzedanych Xiaomi Mi Air Purifier w 2017 roku!


Xiaomi Mi Air Purifier Max 3
Xiaomi Air Purifier Max

Temat zanieczyszczeń powietrza jest w ostatnich latach wyjątkowo aktualny. Wszechobecny smog dotyka tak naprawdę mieszkańców znaczącej liczby większych aglomeracji miejskich świata. W tej sytuacji pomocne mają być oczyszczacze, które oczywiście nie rozwiązują całkowicie problemu, ale mogą podnieść jakość powietrza w naszych domach. Popularność tego typu rozwiązań pokazują wyniki sprzedaży urządzenia Xiaomi!

Mi Air Purifier

Firma Xiaomi jest znana nie tylko z smartfonów czy akcesoriów, ale z szerokiej gamy produktów typu smarthome. Mi Air Purifier to rodzina oczyszczaczy powietrza składająca się z pięciu modeli: Xiaomi Air Purifier, Xiaomi Air Purifier Pro, Xiaomi Air Purifier 2, Xiaomi Air Purifier 2S oraz Xiaomi Air Purifier Max. Produkty te różnią się od siebie ceną, możliwościami i wielkością. Wszystko po to, by każdy z nas mógł wybrać urządzenie idealnie pasujące do jego wymagań czy pomieszczenia. Niezależnie od tego, który model wybierzemy możemy liczyć na filtrację cząstek PM2.5 (które tak naprawdę są dla człowieka najbardziej szkodliwe), a także kurzu, nieprzyjemnego zapachu czy alergenów.

Xiaomi Mi Air Purifier Max 3
Xiaomi Air Purifier Max

Pojawienie się oczyszczaczy powietrza w ofercie Xiaomi, jak się okazało, było strzałem w dziesiątkę. Gigant z Państwa Środka po raz kolejny ma powody do dumy. W 2017 roku chiński producent sprzedał ponad trzy miliony Mi Air Purifier, warto wspomnieć, że ten wynik jest o około milion sztuk lepszy niż w roku 2016. To pokazuje wzrost popularności urządzeń Xiaomi nie tylko na rynku mobilnym. Oczywiście, to właśnie tam firma notuje największe sukcesy takie jak wzrost sprzedaży o 96.9%, ale coraz częściej słyszymy także o kolejnych osiągnięciach „niesmartfonowych” produktów.

xiaomi mi air purifier 2
Xiaomi Air Purifier

Musimy jednak pamiętać o tym, że oczyszczacze powietrza firmy z Państwa Środka są popularne przede wszystkim wśród Chińczyków. Mimo to, mieszkańcy naszego kraju coraz chętniej sięgają po urządzenia tego typu, a dzięki oficjalnej polskiej dystrybucji mamy możliwość nabycia Mi Air Purifier 2 w sklepie mi-home.pl. Jeżeli jakość otaczającego nas powietrza nie ulegnie zmianie, a na to niestety w najbliższym czasie się nie zanosi, to w przyszłości Xiaomi może liczyć na jeszcze lepsze wyniki sprzedaży. Czy trend wzrostowy się utrzyma? Tego dowiemy się na początku 2019 roku gdy chiński gigant opublikuje raport za obecny rok!

Korzystacie z oczyszczaczy powietrza Xiaomi? Czekamy na komentarze!

Źródło:

gizchina.com