Blackview także będzie miał swoją premierę na MWC. Zobaczymy tam model Blackview BV5800 Pro


Blackview BV5800 Pro

Firma Blackview znana jest z produkcji przede wszystkim wytrzymałych smartfonów, które mają sprostać nawet najbardziej ekstremalnym sytuacjom. Producent z Państwa Środka poinformował fanów marki, że pojawi się na targach Mobile World Congress 2018, a co więcej mamy tam zobaczyć nowe urządzenie!

Blackview BV5800 Pro

Ostatnie doniesienia mówią, że MWC 2018 przyniesie nam kolejnego twardziela z prawdziwego zdarzenia. Teraz producent opublikował informacje dotyczące specyfikacji modelu BV5800 Pro. I chociaż nadal nie wszystko jest jasne to wiemy już czego możemy się spodziewać. Na froncie urządzenia mamy znaleźć ekran o proporcjach 18:9 i nieznanej przekątnej. Najprawdopodobniej wyświetlacz będzie miał około 5.5-6 cali, ale to tylko domysły, które nie muszą pokryć się z tym co zobaczymy podczas targów w Barcelonie.

Blackview BV5800 Pro 2

Najciekawszą kwestią jest bateria. Całość ma działać dzięki ogniwu o pojemności 5180 mAh. Baterie o dużej pojemności nie są nowością w urządzeniach firmy Blackview. Zaskoczeniem ma być obsługa bezprzewodowego ładowania. Według zapewnień producenta wystarczy 2.5 godziny by naładować ogniwo od 0% do 100%. Niestety niczego nie wiemy na temat wydajności. Nie spodziewałbym się jednak jednostki Qualcomma, a raczej MediaTeka. Wszystko wskazuje na to, że Blackview BV5800 Pro będzie należeć do średniej półki cenowej.

Ostatnie miesiące przyniosły nam naprawdę ciekawe smartfony typu rugged. Producenci w końcu zauważyli, że urządzenia tego typu mają swoich fanów i coraz częściej różnorakie firmy chcą próbować swoich sił w tym segmencie rynku. Nowy smartfon Blackview może być naprawdę ciekawym urządzeniem. Bezprzewodowe ładowanie w twardzielach nie jest standardem, więc użycie go może sprawić, że model BV5800 Pro zdobędzie prawdziwą popularność. Pozostaje nam czekać do targów Mobile World Congress 2018!

Co myślicie o Blackview BV5800 Pro? Czekamy na komentarze!

Źródło:

gizchina.com