Przecieki o Meizu E3 – stworzony dla graczy oraz fotografów!


Meizu E3

Nowy Meizu E3 zapowiadany jest jako klasyczna budżetówka. Przynajmniej tak miało być. Teraz okazuje się, że możemy spodziewać się dwóch wersji telefonu. Jedna z przeznaczeniem dla graczy, druga dla miłośników zdjęć. Czy tak będzie, przekonamy się prawdopodobnie 6 marca.

Jak zawsze jest kreatywnie!

Wczoraj w internecie pojawiły zdjęcia z pewnej fabryki. Pokazywały one proces pakowania patelni do pudełka. Co ma piernik do wiatraka? Otóż, Meizu jest dość kreatywne jeśli chodzi o zaproszenia  – np. kiedyś wysyłali stare Nokie czy buty. Tym razem każda z patelni ma na sobie naklejkę ze szczegółami danej wersji telefonu. Poza datą, poznaliśmy jeszcze jeden istotny fakt. Pojawią się prawdopodobnie dwie wersje. Model E3 G, gdzie G może oznaczać przeznaczenie do gier.

Meizu E3

Drugie zaproszenie zawiera kubek, który wygląda jak obiektyw aparatu Canon. Według internetu, jest to model z 70-200 mm zoomem, który kosztuje około 790 $ – 2700 PLN.

Na kubku widnieje ta sama data, co na patelni, lecz zamiast napisy „E3 G” widzimy „E3 P”. Zapewne w tym wypadku P oznacza model dla tych, którzy lubią zdjęcia.

Meizu E3

Można przypuszczać, że takie będą warianty tych telefonów. Jednak to tylko domysły, wszystko okaże się już 6 marca. Drugą możliwością, mniej prawdopodobną jest to, że będzie to telefon, który połączy obie „nazwy”. Jeśli tak by było, to zapowiada się ciekawe urządzenie.

Niestety, do oficjalnych potwierdzeń trzeba jeszcze trochę poczekać, więc nie ma co nastawiać się na pewniaka, że takie wersje będą.

Jak myślicie, przypuszczenia się potwierdzą i Meizu E3 będzie miał dwie wersje?

Źródło:

gizmochina.com