W przyszłym tygodniu zobaczymy Xiaomi Mi Box 4! Czy tym razem też dostaniemy Android TV?


xiaomi mi box 4

Ostatni TV Box od Xiaomi pojawił się pod koniec 2016 roku. Mi Box 4K w wersji międzynarodowej dostał Android TV i od tamtego czasu producent nie pokazał nic nowego. Teraz jednak może się to zmienić, gdyż na horyzoncie jest Xiaomi Mi Box 4!

Xiaomi Mi Box 4

Po ponad roku nadchodzi czas na premierę nowego TV Boxa. Zgodnie z informacjami udostępnionymi na plakacie, Xiaomi najprawdopodobniej zaprezentuje Xiaomi Mi Box 4 już 29 stycznia.

Niestety poza zapowiadanym terminem premiery nie pojawiły się żadne dodatkowe informacje. Chińskie media spodziewają się jednak, że nowy box dostanie Android TV oraz nadal będzie wspierał HDR. Bardzo możliwe, że pojawi się w nim także sztuczna inteligencja, która będzie uczyła się nawyków użytkownika i według nich dopasowywała treści.

mi box 4k
Xiaomi Mi Box 4K

Myślę, że poza takimi elementami, jak Bluetooth 4.x, WiFi Dual Band i złączami USB, w nowym Mi Box 4 dostaniemy więcej RAMu i pamięci wewnętrznej. W końcu 2 / 8 GB to dość niewiele w dzisiejszych czasach (choć wciąż jest to wystarczająca ilość do płynnej pracy, o czym więcej powiemy w recenzji Mi Box 4K). Najprawdopodobniej nie zmieni się pilot, do którego możemy mówić, by przyspieszyć obsługę urządzenia – jest to szczególnie wygodne podczas wyszukiwania.

Mam tylko nadzieję, że urządzenie to nie pojawi się z chińskim PatchWallem. Jednak jeśli już tak miałoby się zdarzyć, to byłoby naprawdę miło, gdyby Xiaomi zdecydowało się na Android TV dla wersji międzynarodowej.

Czekacie na nowego Mi Boxa? Mamy tutaj użytkowników tego urządzenia?

Zamów Xiaomi Mi Box 4K w świetnej cenie z kuponem MiTVBOX!