Zrób zakupy z marką Lenovo i odzyskaj do 200 zł!


Lenovo Cashback 1

Firma Lenovo przygotowała promocję dla tych, którzy szukają multimedialnych zestawów do swojego domu. Każda osoba, która kupi taki zestaw będzie mogła odzyskać część poniesionych kosztów. Kwota zwrotu będzie oczywiście zależna od tego jaki produkt kupimy. Jak skorzystać z promocji Lenovo? Już tłumaczymy!

Program Cashback

Aby uzyskać częściowy zwrot poniesionych kosztów wystarczy zakupić komputer stacjonarki lub notebook marki Lenovo, a następnie w terminie nie dłuższym niż dwa tygodnie dokupić od niego jeden z monitorów objętych promocją. Na dzień dzisiejszy możemy wybrać następujące modele: LI2264d, LI2364d, L24i (FHD), L24q (QHD), L27q, Y25f F-Sync oraz Y27g G-Sync. Co więcej w drugiej połowie lutego do puli wyróżnionych sprzętów dołączy gamingowy monitor Lenovo Legion Y25f. Zakupiony sprzęt musimy zarejestrować na stronie www.lenovocashback.com nie później niż 7 dni od daty zakupu. Pieniądze powinny pojawić się na naszym koncie w ciągu 30 dni.

Lenovo Cashback 2

W programie Lenovo Cashback możecie uzyskać 120, 160 lub 200 zł zwrotu w zależności od wybranego modelu monitora. Największy zwrot generują modele gamingowe czyli Lenovo Y27f F-Sync oraz Lenovo Y27g G-Sync. Co jeszcze potrzebujemy by skorzystać z promocji? Po zakupie konieczne jest zachowanie paragonu lub faktury. Dodatkowo musimy podać numer seryjny zakupionych urządzeń. I tak naprawdę to wszystko. Po wypełnieniu formularza na wspomnianej wcześniej stronie możemy czekać aż pieniądze zostaną przelane na nasze konto.

Lenovo Cashback 3

Promocja ma potrwać do końca marca tego roku. Bez wątpienia nie jest to okazja dla każdego, ale tym razem firma skupiła się na osobach, które szukają zarówno komputera stacjonarnego lub notebooka oraz dodatkowego monitora. Jeżeli więc należycie do tego grona to możliwe, że właśnie nadszedł ten czas by w końcu zdecydować się na zakup!

Co myślicie o tej promocji? Zamierzacie z niej skorzystać? Czekamy na komentarze!