OnePlus 6 pojawi się w drugim kwartale tego roku. Model ten może też trafić do USA!


oneplus

Chociaż od premiery OnePlus 5T nie minęło dużo czasu to już pojawiają się informacje i plotki na temat jego następcy. Producent z Państwa Środka przyzwyczaił nas do tego, że pierwsze z prezentowanych urządzeń pokazuje światu w okolicach czerwca. Nie inaczej ma być w przypadku nadchodzącej szóstki. Pierwsze informacje o OnePlus 6 zaczynają trafiać do sieci!

OnePlus 6

Smartfony z logo OnePlus są jednymi z najmocniejszych urządzeń na rynku, które bez problemu mogą konkurować z flagowcami konkurencji. Trend ten ma kontynuować OP 6, który zostanie wyposażony w niedawno zaprezentowanego Qualcomm Snapdragona 845. Informacje te zostały potwierdzone przez samego CEO chińskiej firmy. Pete Lau poinformował także fanów marki o przybliżonej dacie premiery telefonu. Ta ma odbyć się w pierwszej połowie 2018 roku, a dokładniej w czerwcu.

Co więcej pojawiły się głosy mówiące o tym, że OnePlus zrezygnuje z modelu 6T, a OP 6 będzie jedynym smartfonem chińskiej firmy, który trafi na rynek w 2018 roku. Musimy jednak pamiętać o tym, że podobne informacje pojawiały się przed premierą OP 5. Wszystko po to by osiągnąć jak najlepsze wyniki sprzedaży nadchodzącego flagowca. Prace nad OnePlus 6T mają się rozpocząć dopiero wtedy gdy pojawią się nowe rozwiązania, których nie znajdziemy w jego porzedniku. Na temat specyfikacji urządzenia nie wiemy póki co nic więcej, ale z każdym tygodniem powinny pojawiać się nowe informacje na ten temat. Pozostaje nam czekać!

oneplus 5t
OnePlus 5T

Podbój USA

Firma 1+ chce rozpocząć rozmowy z największymi operatorami telekomunikacyjnymi w Stanach Zjednoczonych i spróbować swoich sił na tamtejszym rynku. Według analityków aż 85 – 90% amerykanów kupuje telefony w abonamentach. Tym samym próba podboju USA bez wsparcia operatorów już na starcie jest skazana na porażkę.

Z każdym kolejnym modelem urządzenia tego producenta zyskują coraz to więcej fanów, więc nikogo nie powinno dziwić to, że apetyt producenta z Państwa Środka jest coraz większy. Czy firmie uda się to co w ostatnich dniach nie udało się Huawei? Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne dopiero w drugiej połowie 2018 roku.

Czego oczekujecie po OnePlus 6? Zapraszamy do komentowania!

Sprawdź naszą recenzję OnePlus 5T!

Zamów OnePlus 5T z oficjalnej strony z 20€ zniżką na akcesoria!

Źródło:

gizmochina.com