Nowość w portfolio Xiaomi! Oto inteligentny termometr dla kobiet


inteligentny termometr dla kobiet

Jak już wszyscy wiemy, Xiaomi to nie tylko telefony, chociaż niezaprzeczalnie to właśnie dzięki nim marka zyskała już dużą popularność. To również masa sprzętów do domu, od tych większych jak oczyszczacz powietrza czy deska sedesowa, aż po garnki, czajnik oraz nowość – inteligentny termometr dla kobiet! I chociaż domyślam się, że raczej większość naszych czytelników to mężczyźni, to mimo wszystko, Was też powinien zainteresować ten gadżet! Nowość od Xiaomi zadba nie tylko o zdrowie waszej wybranki serca, ale również pomoże w założeniu rodziny lub uniknięciu ciąży.

Inteligentny termometr dla kobiet? Zobaczmy co potrafi!

Na platformie crowdfundingowej Xiaomi niedawno udostępniono 147 produkt i jest nim właśnie termometr. Jednak ten chiński gigant nie byłby sobą, gdyby nie dodał do niego jakichś „inteligentnych” funkcji! To maleństwo jest w stanie wykryć zmianę temperatury ciała z dokładnością o 0,05 ℃! Termometr zawiera układ przetwarzania od firmy Texas Instruments i wbudowany moduł analogowo-cyfrowy, co ma gwarantować niezwykle wysoką precyzję pomiarów.

inteligentny termometr dla kobiet

I można się dziwić, że przecież taka dokładność chyba nie jest konieczna. Jednak inteligentny termometr od Xiaomi ma nie tylko mierzyć temperaturę, ale również pomóc w planowaniu ciąży (lub jej uniknięciu), śledzić i przewidywać cykl menstruacyjny oraz ogólnie obserwować zmiany w ciele kobiety. A tutaj już jak największa precyzja jest wskazana. Co więcej, termometr wyda sygnał dźwiękowy po dokonanym pomiarze, a odczyt temperatury zostanie zsynchronizowany automatycznie z aplikacją na telefonie! To właśnie za jej pomocą śledzenie cyklu ma być czymś prostym i przejrzystym.

inteligentny termometr dla kobiet

Inteligentny termometr dla kobiet został skonstruowany raczej minimalistycznie, a jego kształt ma umożliwić łatwe trzymanie urządzenia pod językiem. Jednak z zakupem będziemy musieli wszyscy trochę poczekać. Wysyłka w Chinach ma zacząć się dopiero 31 stycznia, a cena tego gadżetu to 129 juanów (70 zł).

Jak myślicie, inteligentny termometr dla kobiet od Xiaomi faktycznie może okazać się pomocny?