BlackBerry Key One Bronze Edition zapowiedziany. Pojawi się więcej telefonów z fizyczną klawiaturą


TCL, który jest producentem telefonów Blackberry pracujących pod kontrolą Androida, zgłosił chęć udziału w targach CES 2018. Pomimo tego, że firma nie pokazała na rynku żadnych porywających produktów, ani nawet nie podjęła się kontynuacji flagowej serii, to wymyśliła coś innego. A raczej nie coś innego, a aż dwie inne rzeczy. Pierwszą z nich jest wprowadzenie modelu Blackberry Motion na rynek amerykański, zaś drugą prezentacja brązowej wersji modelu BlackBerry Key One!

Ostatni wariant kolorystyczny?

Publikując informację na temat udziału w CES 2018, TCL zasugerowało, że brązowe wydanie może być ostatnią wersją kolorystyczną, jaka zostanie wypuszczona na rynek. Pojawiła się tez informacja, że firma pracuje nad nowymi produktami, które mają się pojawić jeszcze w tym roku. Na potwierdzenie tego Alain Lejeune, CEO BlackBerry Mobile powiedział, że w 2018 roku światło dzienne ujrzą co najmniej dwa nowe telefony.

brązowy BlackBerry KeyOne

Wróćmy jednak do Key One. W brązowym modelu zdecydowano się na delikatne zmiany, tzn. zrezygnowano z czytnika karty microSD oraz gniazda DualSIM. Cała reszta specyfikacji pozostanie taka sama, czyli:

  • 4.5-calowy ekran o rozdzielczości 1620×1080
  • tylny aparat 12Mpx
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 625
  • 4GB RAM
  • 64GB dla użytkownika

Dostępność

Brązowa edycja BlackBerry KeyOne będzie dostępna na rynkach w Azji, Europie oraz na Bliskim Wschodzie.

Jak podoba Wam się nowa wersja kolorystyczna tego telefonu? 

Źródło:

gizchina.com