ZUK Z3 zobaczymy już niedługo? Chińskie media sugerują, że będzie to tej wiosny!


zuk

Dla części chińskich producentów zeszły rok nie mógł być zaliczony do udanych. W 2017 LeEco oraz ZUK rozpoczęły tonąć w długach. W wyniku niezbyt dobrego zarządzania, obie marki zaczęły znikać z rynku. Jednak jedna z nich próbuje na niego wrócić. Tym powrotem może być ZUK Z3. 

ZUK Z3 już 23 kwietnia?

W ostatnich dniach ZUK, decyzją wiceprezesa Lenovo oraz prezesa ZUK, został przywrócony do życia poprzez powołanie oddziału MBG China. Ten niewielki ruch wywołał spore zamieszanie wśród fanów marki, którzy już spekulują, jakie urządzenie nadchodzi.

Niedługo później, na chińskim portalu Weibo, pojawiła się informacja od CEO ZUK, Chang Chenga, która brzmi mniej więcej tak:

„Wszystko musi być robione ręcznie, dopóki nie jest stabilne.”

Ciężko jest zrozumieć o co chodzi, ponieważ znaczna część języka chińskiego jest bardzo ciężka do bezpośredniego przetłumaczenia. Zagłębiając się w komentarze pod postem, a także ironiczne odpowiedzi prezesa marki można wywnioskować, że firma pracuje nad nowym telefonem, najprawdopodobniej modelem Z3.

Zuk Z3 na Weibo?

Nasze zaufane źródła donoszą, że możliwą datą premiery tego urządzenia jest 23 kwietnia. Skąd taka informacja? W poście na portalu Weibo załączony jest plakat „Silicon Valley”, a na nim znajduje się wspomniana właśnie data.

Ktoś planuje zakup ZUK Z3 o ile się pojawi? Mamy tutaj fanów lub posiadaczy telefonów tej marki?
Dajcie znać w komentarzach!

Źródło:

gizchina.it