Nowe telewizory z Android TV i Asystentem Google od Hisense!


hisense

Podczas trwających właśnie targów CES wielu producentów z Chin prezentuje nowe produkty. Nie inaczej jest także z firmą Hisense, która zaprezentowała właśnie dwa nowe telewizory. Hisense H10E oraz Hisense H9E Plus to modele z najwyższej półki, w których znalazł się także Asystent Google. Pojawiły się także słabsze modele.

Nowe telewizory

Jakiś czas temu Hisense zapowiedziało, że niektóre z nowych telewizorów mogą zostać wyposażone w asystenta Amazon Alexa. Zaskoczeniem jest więc fakt, że nowe telewizory, H10E oraz H9E Plus, będące urządzeniami z najwyższej półki, obsługują właśnie Google Assistant. Co więcej, piloty obu posiadają dedykowany przycisk do aktywacji asystenta amerykańskiego giganta.

Hisense H10E to najwyższy dostępny model

hisense h10e
Hisense H10E

Model H10E to prawdziwy telewizor premium o przekątnej 75 cali. Jest on następcą modelu H10D z ubiegłego roku, w którym znalazło się sporo udoskonaleń. Wyświetlacz jest jaśniejszy i ma 2200 nitów, a więc sporo więcej, niż ubiegłoroczne 1000 nitów. Dedykowany system Hisense OS został także zastąpiony z Android TV. Co więcej, telewizor wspiera także Dolby Vision HDR.

Hisense H9E Plus

Hisense H9E Plus
Hisense H9E Plus

Pojawił się także model H9E Plus, które dostał ekran o przekątnej 55 cali lub 65 cali. Oba warianty mają Android TV, obsługują Dolby Vision i wyposażono je w obsługę Asystenta Google.

Wciąż jednak nie pojawiły się informacje na temat ceny nowych telewizorów.

Pozostałe telewizory producenta

Poza tymi dwoma modelami, producent pokazał także H9E, H8E i H6E. Pierwsze dwa posiadają asystenta Amazon Alexa, lecz preinstalowany jest dedykowany system. H6E natomiast nie ma żadnego asystenta. Cena tych urządzeń także nie została ujawniona.

Możemy się jednak spodziewać, że to nie ostatnie urządzenia zaprezentowane w tym roku, które posiadają asystentów Amazon lub Google. Pojawią się zapewne nowe telewizory, słuchawki, głośniki i zapewne znacznie więcej produktów do domu…

Co myślicie o nowych telewizorach Hisense? Zaprezentowane informacje skłoniłyby Was do zakupu?

Źródło:

gizmochina.com