Pierwsi kupcy OnePlus 5T Star Wars Edition dostaną własne gwiazdy!


OnePlus 5T: Star Wars Edition

OnePlus 5T w specjalnej edycji nawiązującej do najnowszej części Gwiezdnych Wojen jest wyjątkowym urządzeniem. I to nie tylko ze względu na topową specyfikację czy ukrytą wiadomość przygotowaną przez chińską firmę. Dodatkowo pierwsze 37 kupujących otrzyma własną gwiazdę!

Wyjątkowo niespodzianka

Firma OnePlus we współpracy z stroną starregister.org przygotowała niecodzienną niespodziankę dla tych, którym udało się wygrać wyścig z innymi fanami marki i kupić OP 5T Star Wars Edition jako pierwszym. Strona ta nie jest w żaden sposób związana z NASA (National Aeronautics and Space Administation) czy IUA (International Astronomer Union). Dzięki temu kupując gwiazdę w starregister.org możemy nadać własną nazwą dowolnej, która nie została wcześniej zarezerwowana przez kogoś innego.

oneplus 5t star wars edition

Pierwsze 37 osób, które kupiły OnePlus 5T Star Wars Edition otrzyma własny certyfikat mówiący o tym, że gwiazda jest niespodzianką od chińskiego producenta. Co więcej wszystkie gwiazdy znajdą się w jednym gwiazdozbiorze nazwanym „Star Wars”. Bez wątpienia specjalna edycja flagowca firmy z Państwa Środka jest jedną z najciekawszych, które pojawiły się na rynku smartfonów w ostatnim czasie. Urządzenie jest dostępne jedynie na terenie Indii oraz trzech europejskich krajów – Finlandii, Szwecji i Danii.

Jeśli chodzi o specyfikację to ta nie odbiega od standardowej konfiguracji, którą znajdziemy w OnePlus 5T. Różnicę znajdziemy w wyglądzie. Plecki urządzenia zostały wykonane z białego tworzywa o teksturze piaskowca z czerwonym logo Star Wars. W zestawie znajdziemy futerał nawiązujący wygląd do maski Kylo Ren. Całość została zapakowana w pudełko nawiązujące do filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi.

Chcielibyście posiadać własną gwiazdę? Co myślicie o OnePlus 5T Star Wars Edition?
Czekamy na komentarze!

Sprawdź naszą recenzję OnePlus 5T!