Checie zostać rycerzem Jedi? Lepszej okazji chyba nie będzie! Zestaw Lenovo Star Wars: Jedi Challenges taniej o 300 zł


Lenovo Star Wars: Jedi Challenges 3

Niedawno pisaliśmy o nowym gadżecie od Lenovo, który oficjalnie trafił do sprzedaży w Polsce. Teraz zestaw Lenovo Star Wars: Jedi Challenges został przeceniony o prawie 25%! Idealna okazja, szczególnie jeśli nie macie pomysłu na prezent lub chcecie wcielić się w rycerza Jedi.

Lenovo Star Wars: Jedi Challenges

Dzięki zestawowi będziecie mieli zagrać w Holoszachy znane z filmowej sagi, a także walczyć na miecze świetlne. Wszystko dzięki zestawowi do rozszerzonej rzeczywistości, goglom AR Lenovo Mirage, a także lokalizatorowi i mieczowi świetlnemu, który dołączony został do zestawu.

Lenovo Star Wars: Jedi Challenges

Zestaw wyprodukowany przez Lenovo i Disneya oferuje trzy tryby: walkę na miecze świetlne z Ciemną Stroną mocy, tryb walki strategicznej przeciwko siłom Imperium oraz grę w Holoszachy przeniesioną wprost z wielkiego ekranu. Całość waży zaledwie 477 gramów i posiada baterię o pojemności 2200 mAh, która ma wystarczyć na wiele godzin przyjemnej rozgrywki.

Lenovo Star Wars: Jedi Challenges 4

Teraz natomiast całość została przeceniona o 300 zł i kosztuje 999 zł, zamiast 1299 zł (cena z początku grudnia). Myślę, że ta promocja to naprawdę świetna okazja, szczególnie jeśli wciąż nie udało nam się znaleźć żadnego ciekawego prezentu dla naszych bliskich. No, ewentualnie prezentu dla siebie, jeśli jesteśmy fanami Gwiezdnych Wojen 😉

Co myślicie o tym zestawie? Ktoś już testował? Może chcielibyście zobaczyć recenzję Star Wars: Jedi Challenges?
Dajcie znać w komentarzach!

Zamów Star Wars: Jedi Challenges w sklepie x-kom.pl

Źródło:

Lenovo