Smartisan T3 pojawi się na wiosnę!


Wielu zna markę Smartisan z modeli Nut Pro i najnowszego Nut Pro 2. Nie wszyscy wiedzą, że od 2014 roku firma ta prowadzi równolegle serię T, począwszy od modelu T1. Zaletami tego telefonu były między innymi świetny design oraz hardware. Teraz pojawiły się informacje na temat nowego modelu – Smartisan T3.

Trzeci z rodziny T pojawi się wiosną?

Macierzysty model Smartisan T przyjął się bardzo dobrze, głównie dzięki temu, że bardzo dobrze wyglądał, a jego wnętrze prezentowało się naprawdę imponująco. W tym samym roku, chiński start-up wygrał plebiscyt na najlepszy design na świecie (IF International Design Award). Nagrodę tę można porównać do filmowego Oscara. Warto zaznaczyć, że było to pierwsze tego typu wyróżnienie w historii chińskich smartfonów.

Tak może wyglądać Smartisan T3

W 2015 roku pojawił się następca, jednak wokół niego nie było szumu. Po dwóch latach ciszy i braku nowości w Smartisan, głos zabrał założyciel i prezes tej firmy, Luo Yonghao. Dyrektor chińskiego start-up'u powiedział, że żaden nowy produkt nie ujrzy światła dziennego dopóki nie spełni określonych wymagań. Z drugiej strony, rynek może wymusić na tym przedsiębiorstwie stworzenie telefonu całkowicie od nowa, z zupełnie odświeżonym designem.

Główną przyczyną zastoju jest odpływ miłośników marki. Na dodatek opóźniono premierę następcy zwycięzcy plebiscytu. Na szczęście CEO Smartisan zapowiedział, że wiosną pojawi się nowy telefon. Fani spodziewają się, że to będzie właśnie model T3.

Co myślicie o modelu Smartisan T3?

Źródło:

gizchina.com