Przy tych renderach Xiaomi Mi7 ktoś się postarał! Za taki wygląd bym się nie obraził.


Nie jest żadną tajemnicą, że sercem nadchodzącego flagowca giganta z Shenzhen będzie najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 845. Xiaomi Mi7 będzie drugim, po Samsungu Galaxy S9 telefonem z tym procesorem. Mimo wszystko to nadchodzący smartfon spod ręki Lei Juna ma się pojawić w Chinach jako pierwszy.

Najnowsze rendery napawają optymizmem

Póki co niewiele wiadomo na temat tego, co znajdzie się wewnątrz urządzenia (no, może poza procesorem). Pewne jest jednak to, że ten sprzęt będzie, jak większość telefonów na rynku, bezramkowy, a dodatkowo ma mieć naprawdę dobry aparat. Jednak to, jak będzie ostatecznie wyglądać nowy flagowiec Xiaomi oraz to, jakie on będzie miał dokładnie podzespoły jest jedną wielką niewiadomą. Jednak aby podgrzewać atmosferę, różne studia projektowe przygotowują własne wizualizacje Xiaomi Mi7. Poniżej możecie zobaczyć wizję jednego z nich:

render Xiaomi Mi7

Jeśli wierzyć informacjom z serwisu pcpop.com, to „siódemka” ma mieć szklany korpus przedni oraz tylny, natomiast ramki mają być wykonane ze stali nierdzewnej. Ekran ma mieć proporcje 18:9 i przekątną 5.8 cala. Prawdopodobnie będzie to AMOLED o rozdzielczości 2560×1440 pikseli chroniony szkłem Gorilla Glass 5. Ramki boczne będą zmniejszone do minimum. W górnej części nad ekranem znajdą się czujniki, głośnik oraz przedni aparat.

Górna część przedniego panelu w Mi7

Motorem napędowym, który ma znacznie zwiększyć sprzedaż tego modelu ma być właśnie najnowszy Snapdragon 845. W związku z tym, Mi7 ma szanse zostać najszybszym telefonem na rynku. Pojawią się dwie wersje tego urządzenia: tańsza, posiadająca 6GB RAM oraz 128GB pamięci oraz droższa, z 8GB RAM oraz 256GB pamięci dla użytkownika.

render Xiaomi Mi7

Smartfony z serii Mi znane są z całkiem niezłych aparatów i wszystko wskazuje na to, że Xiaomi i tym razem nie zawiedzie. Nie zapominajmy jednak o Mi Note 3, który posiada najlepszy aparat spośród wszystkich telefonów spod ręki Lei Juna.

Tylne matryce mają mieć 19MPx, obiektywy z przysłoną f/1.7 oraz czterokrotny zoom optyczny. W słabym oświetleniu fotografie będą doświetlane diodą LED. Przednia kamera zaś, ma mieć 16MPx. Patrząc na liczby wygląda na to, że nowy flagowiec Xiaomi będzie robić naprawdę dobre zdjęcia.

Jeśli wszystkie te informacje okażą się prawdziwe, to Mi7 może stać się naprawdę groźnym rywalem dla iPhone X oraz Galaxy S9.

A czego Wy oczekiwalibyście po Xiaomi Mi7? Jak myślicie, czy zaprezentowane rendery będa pokrywały się z rzeczywistością?

Źródło:

gizchina.com