OnePlus 5T Star Wars Edition oficjalnie. Idealny wybór dla fanów Gwiezdnych Wojen!


Niedawno OnePlus wypuścił specjalną wersję najnowszego modelu OnePlus 5T w kolorze Lava Red, a dziś oficjalnie dowiedzieliśmy się, że już niedłygo pojawi się specjalna wersja nawiązująca do nadchodzącego filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi.

OnePlus 5T: Star Wars Edition oficjalnie 14 grudnia

Przecieki o nowej edycji limitowanej okazały się prawdą. Urządzenie w tej wersji zostanie oficjalnie zaprezentowane 14 grudnia w Indiach, dzień przed teatralną premierą filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi.

Ta edycja prezentuje się całkiem ciekawie. Telefon będzie miał białe plecki, a na dole znajdzie się czerwone logo Gwiezdnych Wojen. Patrząc na Klona na ekranie głównym, możemy spodziewać się, że nowy „pogromca flagowców” będzie miał nieco zmodyfikowane oprogramowanie, przede wszystkim w kwestiach kolorystycznych nakładki. Najprawdopodobniej zostanie zastosowany inny schemat kolorów.

Na początku tego roku, OnePlus wspominał coś o współpracy z producentem Gwiezdnych Wojen. 4 maja opublikowano zdjęcie czarno-złotego wariantu OnePlusa 3T.

W Indiach zgromadzonych jest najwięcej fanów, a że jest to rynek bardzo otwarty na smartfony, więc stworzenie takiej edycji jest szansą na dodatkowy zarobek. Miejsce na przekazanie informacji na temat Star Was Edition zostało wybrane bardzo starannie. W weekend, podczas zapowiedzi urządzenia zapewniono, że fani tego filmu będą mieli pierwszeństwo nabycia rzeczonego smartfona.

Inny schemat kolorów w OnePlus 5T Star Wars Edition

Premiera telefonu odbędzie się 14 grudnia w Bombaju. Cena biletu wstępu wynosi 999 rupii (około 55 zł). W tym znajduje się wstęp na premierę, posiłek oraz niespodzianka. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się 7 grudnia.

Jak Wam się podoba nowa edycja OnePlusa 5T? Chcielibyście, żeby ta wersja trafiła także do Europy?