Ulefone Power 3 będzie miał 4 kamery i Face ID!


Ulefone Power 3

Firma Ulefone szykuje się do premiery nowego, pełnego energii telefonu jakim jest model Ulefone Power 3. Czas na bezramkowca, który wytrzyma cztery dni na jednym ładowaniu i pozwoli odblokować ekran twarzą!

1, 2, 3, 4 aparaty!

Nowy model Ulefone dołącza do, jak na razie, wąskiego grona smartfonów  wyposażony w tak dużą ilość sensorów. Tylny zestaw obiektywów będzie składał się z głównego aparatu 16 MP,  wspomaganego  przez  jednostkę 5 MP, która będzie miała za zadanie chwytać głębię ostrości na zdjęciach. Przedni pakiet będzie składał się z matryc 13 MP i 5 MP. Ten o mniejszej rozdzielczości służył będzie do artystycznego rozmazywania drugiego planu na fotografii.

Trzeba mieć nadzieję, że producent przyłoży się do oprogramowania i zdjęcia będą wychodziły naprawdę ładne.

Na zdjęciu Blackview S8 z czterema aparatami

Face ID

Wzorem giganta z Cupertino wiele chińskich firm przygotowuje swoje własne, mniej zaawansowane Face ID. Ulefone Power 3 też nie pozostanie w tyle i zaoferuje ‘’innowacyjne’’ rozwiązanie. Przecieki głoszą, że tak jak w iPhonie X najpierw wyświetlacz się podświetli, a potem zmuszeni będziemy do przesunięcia palcem po ekranie, aby odblokować telefon.

Cztery dni pracy na jednym ładowaniu?

Nowe urządzenie według producenta ma wytrzymywać na ogniwie o pojemności 6080 mAh aż cztery dni pracy. Trzeba wziąć pod uwagę, że takie zapewnienia często nijak mają się do rzeczywistości. W tym wypadku pewnie jest podobnie, ponieważ mimo tak dużego akumulatora Ulefone Power 3 prawdopodobnie będzie wyposażony w układ Mediateka, a jak wiemy, te procesory słyną ze swojej prądożerności. Swoje zabierze też funkcja Face ID, która przez większą część czasu będzie poszukiwała twarzy zużywając tym samym energię.

Premiera  

Według zapewnień firmy, Ulefone Power 3 mamy ujrzeć do końca tego roku. Ma on zadebiutować z systemem 8.1 Oreo, co jest miłym zaskoczeniem. Ciekawe natomiast jest, czy wspierać będzie on Project Treble…

Telefon w momencie debiutu dołączy do grona urządzeń z ekranem w proporcjach 18:9. Jeżeli chcecie zapoznać się z zapowiedziami producenta, to zapraszam do obejrzenia filmu.

Co sądzicie o nowym telefonie Ulefone? Czy sądzicie, że Face ID wyprze czytniki linii papilarnych?

Zapraszam do dyskusji w komentarzach!

Źródło:

gizchina.com