Black Friday 2017 w pigułce! Kup chiński sprzęt w świetnych cenach!


black friday 2017

Choć Black Friday to tradycja amerykańska, mieszkańcy innych krajów także chętnie z niej korzystają. To właśnie jutro, 24 listopada, chińskie i polskie sklepy zaoferują sporą część swojego asortymentu w znacznie obniżonych cenach. Co więcej, jeśli będziemy mieli szczęście, niektóre produkty można otrzymać nawet za darmo!

Black Friday 2017

Najpopularniejsze chińskie sklepy tradycyjnie przygotowały swoje promocje. Poniżej znajdziecie linki do specjalnie przygotowanych podstron oraz najciekawsze (wg mnie) oferty.

Black Friday w GearBest

Na specjalnie przygotowanej podstronie sklepu znajdziecie aktualne promocje na całkiem dużo produktów. Niektóre z nich nie różnią się za bardzo od cen, które możecie znaleźć na co dzień w naszym arkuszu z kuponami, ale trafiają się też realne przeceny (w tym naprawdę ciekawe kupony). Oto niektóre z nich:

Więcej promocji ze sklepu GearBest

Black Friday w TomTop

Sklep także przygotował podstronę specjalnie na Black Friday. Jednak poza standardową stroną z promocjami mamy także podstronę z „błyskawicznymi” wyprzedażami na smartfony, w której możecie zgarnąć ciekawe modele nawet za 30-40$ (pamiętajcie, że podane tam godziny są na czas UTC, a w Polsce mamy UTC+1)! Poniżej zamieszczam też kilka ciekawych promocji:

Więcej promocji ze sklepu TomTop

Błyskawiczna wyprzedaż smartfonów w TomTop

Black Friday w Lightinthebox

Podobnie jak poprzednie dwa sklepy, Lightinthebox także przygotowało podstronę z promocjami na Black Friday. Co więcej, sklep oferuje chyba najciekawsze promocje na smartfony, ze wszystkich jakie udało mi się znaleźć. Zobaczcie sami:

Więcej promocji ze sklepu Lightinthebox!

Promocje na smartfony i tablety w Lightinthebox!

A co Wy planujecie zamówić w Czarny Piątek? Podzielcie się w komentarzach Waszymi zdobyczami!