Bądź jednym z 10 recenzentów, którzy dostaną OnePlus 5T jako pierwsi!


OnePlus 5T

Chcielibyście dostać telefon przed jego premierą? Umiecie testować telefony i pisać o nich recenzje? To coś dla Was! OnePlus 5T może trafić w Wasze ręce, w zamian za odrobinę poświęconego czasu. Łączy się to z otwarciem nowej sekcji na forum, która poświęcona będzie właśnie modelowi 5T – wszystko to w celu zebrania opinii jak i sugestii, żeby mieć szansę na jakieś poprawki.

Premiera tuz tuż

16 listopada to planowana data premiery OnePlus 5T. Mimo tego, że jest to dopiero za dwa dni, to dzięki zagranicznym redakcjom, które złamały embargo, wiemy o nim już niemalże wszystko.

OnePlus 5T

Na czym miałaby polegać ta recenzja? Chodziło o to, aby zrobić lekki szum marketingowy wokół telefonu. Dlatego 10 osób mogłoby zamieścić krótkie recenzje, które pojawiłby się jeszcze przed oficjalnym debiutem telefonu. Dostają telefon, szybko go testują, wrzucają recenzję i dzielą się nią w mediach społecznościowych. Jak się domyślacie, ma to wpływ na ilość osób, które usłyszą o tym telefonie. Przyznaję, że jest to niegłupie rozwiązanie.

Jeśli jesteście zainteresowani, możecie zgłosić swoją kandydaturę do godziny 4:00 dnia 16 listopada. Może to akurat Wy będziecie mieli szczęście zostać pierwszymi recenzentami OnePlus 5T? Swoje zgłoszenia przesyłacie przez formularz, który dostępny jest tutaj, a szczegóły, jak i regulamin znajdziecie na forum producenta.

Co myślicie o pomyśle OnePlusa? Dajcie znać, czy zdecydowaliście się kandydować do miana recenzenta OnePlus 5T!