Huawei Mate 10 Pro od środka – rozbiórka


Huawei Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro, jak i specjalna edycja Huawei Mate 10 Pro Porsche Design to najnowsze flagowce chińskiego giganta, które oficjalne zaprezentowane zostały 16 października. Ciekawi Was, jak wygląda wnętrze telefonu? Jeśli tak, to jeden z chińskich serwisów postanowił zaspokoić waszą ciekawość i zajrzał do środka tego modelu!

Huawei Mate 10 Pro to świetne urządzenie ze szczyptą

Huawei Mate 10 Pro to przypływ nowości (sztuczna inteligencja) i świetnego wykonania. Oferuje on nam nowoczesny ekran OLED w proporcjach 18:9 i rozdzielczości 2160 x 1080. Napędza go najnowszy procesor Kirin 970, który jest wydajny i energooszczędny. Do tego mamy dwa aparaty Leica, szklaną obudowę oraz certyfikat IP67. Nie znajdziemy tutaj gniazda audio jack 3.5 mm. Zamiast tego mamy złącze USB-C i przejściówkę w zestawie. Jeśli chodzi o pamięć to mamy do dyspozycji 6 GB RAMu oraz 128 GB pamięci na pliki użytkownika (bez możliwości rozszerzenia).

Huawei Mate 10 Pro

Dzięki blogowi zol.com.cn mamy możliwość zobaczenia, jak wygląda wnętrze tego telefonu. Dodatkowo jeśli znacie język chiński, to możecie zapoznać się z opisami, które są swoistym „poradnikiem” jak rozebrać ten telefon na własną rękę:

Lubicie rozbiórki telefonu? Majsterkujecie z nimi sami, czy wolicie się w to nie bawić? Co myślicie o wnętrzu Huawei Mate 10 Pro?
Dajcie znać w komentarzach!

Źródło:

gizmochina.com