Golarka Xiaomi Mijia dołącza do portfolio produktów chińskiego producenta!


Golarka Xiaomi Mijia Portable Electric Shaver

Xiaomi nieustannie powiększa swoje portfolio produktów tworzących domowy ekosystem. Tym razem zaprezentowana została elektryczna golarka, czyli golarka Xiaomi Mijia Portable Electric Shaver, która ma wyróżniać się swoim niewielkim rozmiarem i eleganckim wyglądem, a dzięki tym cechom była idealnym wyborem dla każdego mężczyzny.

Xiaomi Mijia Portable Electric Shaver

Xiaomi dąży do tego, żebyśmy mogli używać ich produktów w prawie każdym momencie naszego życia. Od dziś w łazience będziemy mogli znaleźć nie tylko inteligentną toaletę czy szczoteczkę, ale także golarkę elektryczną. Czy posiadanie w swoim portfolio tak różnorodnych produktów jest przepisem na sukces? Patrząc na rosnącą popularność chińskiego giganta i rozwój firmy odpowiedź może być tylko jedna – Xiaomi doskonale wie co robi i nie zamierza schodzić z wytyczonej ścieżki. Przejdźmy jednak do nowości czyli Xiaomi Mijia Portable Electric Shaver.

Golarka Xiaomi Mijia Portable Electric Shaver

Golarka Xiaomi Mijia Portable Electric Shaver została wykonana w całości z aluminium, które zostało poddane procesowi anodowania w celu zapewnienia wytrzymałości i odpowiedniego połysku. Urządzenie ma zaledwie 13.2 mm grubości i waży około 100 gram. To wszystko sprawia, że golarka wygląda minimalistycznie i elegancko. Samo ostrze wykonane jest z najwyższej jakości stali. Według producenta jest to ta sama stal, którą wykorzystywano do produkcji tradycyjnych mieczy dla samurajów.

Golarka Xiaomi Mijia Portable Electric Shaver

Golarka posiada wbudowaną baterię, którą naładujemy za pomocą kabla USB typu C. Cena? W chinach urządzenie kosztuje 179 juanów czyli około 100 zł. Jeżeli golarka wpadła Wam w oko to na zakup musicie jeszcze chwilę poczekać. Gdy urządzenie będzie dostępne z pewnością na naszym portalu lub w tabelce z kuponami pojawi się o tym informacja!

Co myślicie o golarce elektrycznej Xiaomi? Ile produktów chińskiego giganta, nie będących smartfonami, znajduje się w Waszej kolekcji? Czekamy na komentarze!

Zamów golarkę Xiaomi Mijia Portable Electric Shaver w przedsprzedaży!

lub

Sprawdź aktualne promocje na akcesoria Xiaomi!