OnePlus 5T będzie do kupienia w rozsądnej cenie – według prezesa firmy


OnePlus 5T

Czekacie na OnePlus 5T? Jeśli tak, to zapewne ciekawią was słowa prezesa firmy. Domyślam się, że wiecie o sprzedaży telefonu, która rozpoczyna się w przyszłym tygodniu, a co za tym idzie, towarzyszy temu wiele spekulacji na temat ceny, jaką przyjdzie zapłacić za ten produkt. Były plotki o większej cenie, były o podobnej do OnePlus 5. Głos w tej sprawie zabrał sam prezes firmy, Pete Lau. Ciekawi, co miał do powiedzenia?

Koszty produkcji rosną

„Koszty komponentów do smartfonów stale rosną, ale za to mamy coraz lepsze telefony. Użytkownicy OnePlus docenią to, co nadchodzi”.

Komentarz prezesa odbierany jest dwojako. Jedni sugerują, że OnePlus 5T będzie droższym smartfonem niż OnePlus 5 ponieważ zaznaczył on, że koszty produkcji rosną, przez co telefony są coraz lepsze. Inni skupiają się na drugiej części wypowiedzi, czyli na tym, że użytkownicy docenią to, co otrzymają. Może skończyć się na tym, że OnePlus ustali niższą cenę dla wersji słabszej – dlatego ma być ona przystępna.

OnePlus 5T

Niedawno ktoś zapytał pana Lau, czy kwota 4000 juanów wystarczy, żeby kupić OnePlus 5T. Według niego, prezes odpowiedział, że taka kwota w zupełności wystarczy na zakup modelu „5T”. Podstawowa wersja OnePlus 5 z pamięcią 64 GB lub 128 GB kosztuje odpowiednio 452$ (1650 PLN) oraz 527$ (około 1900 PLN). Obydwie te ceny mieszczą się w kwocie do 4000 juanów, więc jeśli najnowszy telefon 1+ ma być droższy, to zapewne nie będzie to zbyt duża różnica.

Jak myślicie, OnePlus zdecyduje się na kwotę dużo wyższą od „5”, czy jednak będzie to tylko drobna podwyżka?