Czerwony Xiaomi Mi5x prezentuje się świetnie!


Xiaomi Mi5x

Każdy z nas chce, żeby jego telefon zadowalał wydajnością, czasem pracy na jednym ładowaniu, jakością zdjęć. Smartfon to nie jest mały wydatek, szczególnie teraz, gdy ich ceny są coraz to wyższe z roku na rok. Mamy więc prawo wymagać jeszcze jednego – dobrego designu! I muszę przyznać, że czerwona edycja Xiaomi Mi5x wygląda naprawdę świetnie.

Pojedynek czerwieni – Xiaomi Mi5x i iPhone 7. Wygrywa Xiaomi.

Pod koniec ubiegłego miesiąca Xiaomi ogłosiło, że w listopadzie wejdzie do sprzedaży nowy, czerwony wariant kolorystyczny modelu Mi5x. Dla podgrzania atmosfery i zachęcania do zakupu tego telefonu, zostały udostępnione zdjęcia, na których… wygląda on świetnie! Intensywna czerwień dodaje nie tylko uroku i oryginalności pośród znajomych, ale to również duża dawka elegancji. Osobiście przez dłuższy czas sama byłam zwolenniczką standardowych kolorów telefonów, jak chociażby szarość czy czerń. Jednak od kiedy zdecydowałam się na Xiaomi Mi6 Bright Blue, nie wyobrażam sobie powrócić do nudnych wariantów kolorystycznych.

Wielu osobom czerwony kolor telefonu kojarzy się z Apple, a konkretnie z modelem iPhone 7 (Plus), który ową modę zapoczątkował. Co prawda, gigant z Cupertino nie był pierwszy, ale to niezaprzeczalnie oni rozsławili taki wariant. Porównując jednak Apple iPhone 7 (Plus) PRODUCT (RED) do czerwonego Xiaomi Mi5x muszę stwierdzić, że… #xiaomilepsze. W moim odczuciu czarny front o wiele lepiej komponuje się z intensywną czerwienią na pleckach, i telefon wygląda po prostu lepiej.

Cena tego wariantu Mi5x to 1499 juanów, co w przeliczeniu daje 820 zł.

Podobają Wam się niestandardowe kolory telefonów? Czy może nie ma to dla Was większego znaczenia? Bardziej podoba Wam się czerwony Xiaomi Mi5x, czy może iPhone 7 (Plus)?

Źródło:

gizchina.com