Szukacie niedrogiego twardziela? Nomu S10 Pro trafił do przedsprzedaży!


Nomu S10 Pro

Niedawno podawaliśmy pierwsze informacje na temat Nomu S10 Pro, a już można go nabyć w przedsprzedaży. Jeśli więc szukacie telefonu typu rugged z dobrą specyfikacją w rozsądnej cenie, to ta promocja powinna Was zainteresować!

Twardziel za około 530 zł: oto Nomu S10 Pro

Jeszcze przez tydzień możliwe będzie zakupienie tego twardziela w przedsprzedażowej promocji. Model ten, poza wytrzymałością oferuje całkiem przyzwoitą specyfikację. Producent wyposażył go w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD. Do tego otrzymujemy procesor Mediatek MT6737T, wspierany przez 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej.

Nomu S10 Pro 1

Smartfon posiada wodoszczelną obudowę i certyfikat IP68+, który według producenta gwarantuje możliwość zanurzenia przez 1 godzinę na głębokości 2 metrów. Spełnia on także normę wojskową MIL-STD-810G, która gwarantuje wysoką odporność, m.in. na upadek z wysokości do 1,5 metra.

Za zdjęcia w Nomu S10 Pro odpowiada aparat główny z obiektywem 8 Mpix, podczas gdy fotki typu selfie oraz wideorozmowy pozwoli nam wykonywać kamera 5 Mpix.

Całość pracuje pod kontrolą Androida 7.0 Nougat i zasilana jest dość sporą baterią o pojemności 5 Ah. Dodatkowe wyposażenie telefonu w technologię szybkiego ładowania pozwala naładować baterię do pełna w około 2 godziny. Natomiast cena Nomu S10 Pro w przedsprzedaży wynosi tylko 145$, co w przeliczeniu daje około 530 zł.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem nomu Direct Store

Co myślicie o tym modelu? Jesteście fanami urządzeń typu rugged?

Zamów Nomu S10 Pro w świetnej cenie