Vivo X20 w nowej wersji kolorystycznej!


Vivo X20 1
Vivo X20

Vivo X20 został zaprezentowany w zeszłym miesiącu, a producent już szykuje nową wersję kolorystyczną urządzenia. Praktyki tego typu coraz częściej widzimy w wielu chińskich firmach. Gdy dany smartfon okaże się sukcesem, to niedługo po jego oficjalnej premierze pojawiają się kolejne kolory, czy nawet wersje różniące się specyfikacją. Co uległo zmianie w „nowym” Vivo X20?

Czarno-złoty Vivo X20

Nowa wersja Vivo X20 została zaprezentowana w serwisie Weibo. Zmianie nie uległa jednak specyfikacja. Nadal na froncie znajdziemy ekran o przekątnej 6,01 cala, rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli i proporcjach 18:9. Sercem urządzenia jest procesor Qualcomm Snapdragon 660. Jednostka ta wspierana jest przez 4 GB RAMu, a na pliki użytkownika przeznaczono 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Nowa wersja kolorystyczna ma jednak trafić do sprzedaży wyłącznie w wersji z 128 GB pamięci. Czym zatem będzie się wyróżniać nowy Vivo X20? Jedynie kolorem obudowy. I to właśnie to sprawić, że wzrok potencjalnych klientów zwróci się w stronę właśnie tego urządzenia.

Vivo X20 black-gold 3

Smartfon posiada obudowę w kolorze czarnym. Dookoła czytnika linii papilarnych, który umiejscowiony jest na pleckach, oraz obok podwójnego aparatu tylnego znajdziemy złote ramki, które mają dodać urządzeniu elegancji. Bez wątpienia nowy Vivo X20 może się podobać. Czarno-złota wersja kolorystyczna nie jest jednak żadną edycją limitowaną, a jedynie kolejną opcją, która trafia na rynek. Dzięki temu nie powinno być problemów z kupnem urządzenia. Póki co nie posiadamy informacji na temat pudełka, ale najprawdopodobniej będzie one identyczne jak w przypadku „tradycyjnego” modelu X20.

Cena? 3398 juanów czyli około 1880 zł. Dla porównania, podczas premiery wersja z 64 GB pamięci wewnętrznej była wyceniona na 3496 juanów (ok. 1900 zł). Czy warto dopłacić do czarno-złotego wariantu? To już kwestia gustu i zasobności portfela…

Co myślicie o czarno-złotym Vivo X20? Czy dzięki nowej kolorystyce chińska firma po raz kolejny odniesie sukces na rynku Państwa Środka?
Czekamy na komentarze!