Nowa budżetówka! Poznajcie AllCall Atom


AllCall Atom

AllCall idzie za ciosem. Po wydanym wcześniej modelu AllCall Alpha firma zebrała całkiem niezłe recenzje. Spowodowały one, że producent myśli o wydaniu nowego telefonu, który spełni wymogi i oczekiwania konsumentów. Ma nim być AllCall Atom, który będzie tanim telefonem, dostępnym dla każdego. Nie za dużo tych budżetowców ostatnio?

Specyfikacja AllCall Atom

Atom będzie miał procesor MediaTek MT6737, pamięć w konfiguracji 2/16 GB oraz system Android 7.0 Nougat na starcie. Jeśli wierzyć producentowi, telefon ma otrzymać też aktualizację do najnowszej wersji systemu Android Oreo. Czy będzie to prawdą? Okaże się. Bateria o pojemności 2100 mAh „utrzymuje przy życiu” ekran IPS o przekątnej 5.2 cala i rozdzielczości HD. Miłym dodatkiem (jak dla kogo) jest szkło zakrzywione na krawędziach 2.5D.

AllCall Atom

Obecnie możemy go nabyć w kolorze czarnym, czerwonym, niebieskim oraz szarym. Obudowa wykonana jest z aluminium, telefon posiada na pleckach aparaty 8 + 2 MP Sony IMX169, wraz z diodą doświetlającą LED. Przód aparatu to aparatu do selfie 5 MP.

Budżetowy telefon oznacza niską cenę, natomiast w tym wypadku cena jest szokująco niska. Wynosi ona 79,99$ (300 PLN), co oznacza naprawdę niską cenę. Jednak w porównaniu z innymi urządzeniami w tej półce cenowej, Atom może ich bić na głowę podzespołami.

AllCall Atom

Więcej oficjalnych informacji znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Czy wydając 300 PLN oczekujecie czegoś lepszego od telefonu? Dajcie znać!

Źródło:

gizchina.com