Xiaomi Mi MIX 2 niedługo trafi do Indii. Polska w następnej kolejności?


Xiaomi Mi MIX 2

Qualcomm Snapdragon 835, 6/8GB pamięci RAM, ekran 5,99 cala pozbawiony większości ramek, niezły aparat i świetny design… tak, dziś znowu poruszę temat Xiaomi Mi MIX 2. Telefon ten od razu oczarował wiele osób i nic w tym dziwnego – jak to stwierdził Marcin, Xiaomi zdecydowanie odrobiło pracę domową. Czas więc wyruszyć w świat i rozpocząć sprzedaż tego smartfona poza Chinami! Przystanek pierwszy: Indie.

Xiaomi Mi MIX 2 rusza w świat.

Rynek indyjski jest ogromny, dlatego też tam Xiaomi skupia dużo swojej uwagi. Żeby nie szukać przykładów daleko, zaledwie 2 tygodnie temu to właśnie podczas dużych wyprzedaży w Indiach, chińskiemu gigantowi udało się sprzedać tam 1,3 miliona smartfonów w 48 godzin! Niedawno więc firma zadecydowała, że wprowadzi na tym obiecującym rynku do sprzedaży swojego najnowszego „bezramkowca”. Mowa oczywiście o Xiaomi Mi MIX 2

Można więc powiedzieć, że Mi MIX 2 opuszcza Chiny i wyrusza na podbój innych rynków. W Indiach zawita on już 10 października 2017 roku o czym poinformował Donovan Sung, a cena ma wynosić około 35 000 INR (około 1970 zł).

Xiaomi Mi MIX 2

Pozostaje więc zapytać – kiedy Xiaomi Mi MIX 2 pojawi się w Polsce? Według moich informacji, stanie się to jeszcze przed końcem bieżącego roku! Jednak nie ma co się nastawiać na niską cenę. Wszakże nawet w Chinach ten telefon nie należy do najtańszych, a jak wszyscy wiemy – smartfony w oficjalnej polskiej dystrybucji kosztują zauważalnie więcej. Pozostaje więc trzymać kciuki, że będzie tak jak w przypadku ceny Xiaomi Mi6 lub Mi A1 – czyli zostanie dopasowana do naszego rynku i mimo wszystko będzie ona akceptowalna, tak jak w tych 2 przypadkach. Ciężko mi tutaj jednak jakkolwiek teraz oszacować, o jakiej kwocie możemy mówić w przypadku polskiej ceny ostatniego bezramkowca Xiaomi.

Zachęcam również do obejrzenia recenzji omawianego dziś telefonu, którą przygotował dla Was Marcin!

Jak myślicie, jaka może być cena Xiaomi Mi MIX 2 z polskiej dystrybucji?

Zamówi Xiaomi Mi Mix 2 w wersji 6/64 GB w świetnej cenie! Zamówi Xiaomi Mi Mix 2 w wersji 6/128 GB w świetnej cenie! Zamówi Xiaomi Mi Mix 2 w wersji 6/256 GB w świetnej cenie!
Źródło:

twitter.com