Instrukcja do Honor 6C Pro pojawia się przed jego premierą!


Honor 6C Pro

Honor 6C został zaprezentowany w kwietniu tego roku. Wszystko wskazuje na to, że chiński gigant już niedługo pokaże nową wersję urządzenia z „Pro” z nazwie. Honor 6C Pro został już odnaleziony w Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej co może świadczyć o tym, że smartfon już niedługo trafi także na rynek Starego Kontynentu. Co więcej pojawiły się fragmenty instrukcji urządzenia, z której możemy wyciągnąć pewne wnioski.

Honor 6C Pro

Niestety fragmenty instrukcji nie przyniosły nam żadnych informacji na temat specyfikacji. Wiemy natomiast, że Honor 6C Pro trafi do sprzedaży z Androidem Nougat z autorską nakładką producenta czyli Emotion UI w wersji 5. Co więcej na załączonych grafikach widzimy render urządzenia. Smartfon bez wątpienia nie dołączy do grona bezramkowców. Zabrakło także czytnika linii papilarnych umiejscowionego pod ekranem, więc możemy się spodziewać, że trafi on na plecki urządzenia. Honor 6C Pro umożliwi obsługę dwóch kart nano SIM lub jednej nano SIM oraz karty microSD. Z prawej strony znajdziemy przycisk blokady oraz klawisze umożliwiające zmianę głośności.

Honor 6C Pro 4

Co z specyfikacją urządzenia? Honor 6C Pro powinien być mocniejszą wersją „tradycyjnego” Honora 6C. Dla przypomnienia sercem tego drugiego był Qualcomm Snapdragon 435. Jednostka ta wspierana jest przez 3 GB RAMu, a na pliki użytkownika przeznaczono 32 GB pamięci wewnętrznej. Na froncie umiejscowiono ekran o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Co ciekawe wersja „Pro” nie ma otrzymać mocniejszej specyfikacji niż pierwowzór. Jedyną różnicą ma być wyświetlacz, którego przekątna zostanie zwiększona do 5.2 cala. Poprawie ulegnie także rozdzielczość – FullHD zamiast HD.

Honor 6C Pro 2

Czy to wystarczy by przyciągnąć potencjalnych klientów? Na dzień dzisiejszy nie znamy ceny ani nawet daty premiery urządzenia. Już 16 października ma zostać zaprezentowany Huawei Mate 10. Czy to właśnie wtedy zobaczymy także średniaki od Honora? Bardzo możliwe. Jeżeli plotki dotyczące specyfikacji okażą się prawdą to po raz kolejny zobaczymy smartfon mający być „Pro”, a nie różniący się niczym szczególnym od poprzednika. Czy chiński producent może nas jeszcze czymś zaskoczyć? Czas pokaże!

Honor 6C Pro 3

Co myślicie o specyfikacji Honora 6C Pro? Czy właśnie tak będzie wyglądać nowy średniak chińskiej firmy? Czekamy na komentarze!