Azdome GS63H to pierwszy wideorejestrator samochodowy z 4K!


Azdome GS63H 2

Po sukcesie dwóch poprzednich modeli wideorejestratorów samochodowych, czyli DAB211 oraz GS65H, chińska firma Azdome postanowiła zaprezentować coś zupełnie nowego. Kamera Azdome GS63H ma być przełomem wśród urządzeń tego typu, dzięki możliwości nagrywania w rozdzielczości 4K. Producent podkreśla, że stawia przede wszystkim na jakość nagrań i właśnie to ma być receptą na sukces.

Komu potrzebne 4K?

Ostatnimi czasy coraz więcej urządzeń ma w nazwie „4K”. Bez wątpienia jest to rozdzielczość przyszłości (przynajmniej jeszcze przez jakiś czas), ale czy naprawdę potrzebujemy rejestratorów z tak wysoką rozdzielczością? Nagrywanie w 4K ma pewną ogromną zaletę, o której wiele osób zapomina. Film, który zostanie wykonany w 4K możemy przeskalować do FullHD, by uzyskać przybliżenie bez straty jakości. W urządzeniach takich jak wideorejestratory samochodowe może się to okazać niezwykle przydatne w sytuacji, gdy na przykład chcemy poznać tablice rejestracyjne danego pojazdu.

Azdome GS63H

Skupmy się jednak na Azdome i ich nowym urządzeniu. W środku znajdziemy czip Novatek96660, który wraz z sensorem OV 4689 umożliwia nam nagrywanie filmów 4K w 24 klatkach na sekundę lub FullHD w 60 klatkach na sekundę. Model GS63H posiada dodatkowo moduł GPS oraz WiFi. Z tyłu znajdziemy ekran o przekątnej 2,4 cala. Kąt nagrywania to aż 150 stopni. Oczywiście nie mogło zabraknąć takich funkcji jak nagrywanie w pętli, wykrywanie ruchu czy tryb parkingowy. To wszystko ma sprawić, że Azdome GS63H podbije serca fanów wideorejestratorów samochodowych, a wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że urządzenia tego typu stają się z dnia na dzień popularniejsze. Regularna cena ma wynosić około 120$ (~430 zł). W chwili pisania artykułu trwa promocja w oficjalnym sklepie producenta na Aliexpress.com i tam Azdome GH63H kosztuje zaledwie 80,67$ (~295 zł).

Używacie wideorejestratorów samochodowych? Czy 4K jest potrzebne w urządzeniach tego typu? Co myślicie o nowym produkcie firmy Azdome?
Czekamy na komentarze!

Kup kamerę Azdome GH63H w świetnej cenie!