Xiaomi Mi Mix 2 zaskoczył wszystkich!


Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi Mix 2 to telefon który, miał premierę na początku tego tygodnia. Jest to jeden z najgorętszych smartfonów na rynku, którego ramki wokół wyświetlacza są minimalne. Jego cena oscyluje w granicach 500 dolarów i w ubiegły piątek trafił w końcu do sprzedaży w Chinach. Nie jest więc zaskoczeniem, że wszystkie dostępne egzemplarze wyprzedały się w naprawdę krótką chwilę.

Xiaomi Mi Mix 2 wyprzedany!

Jak można było się domyślać, Xiaomi Mi Mix 2 okazał się gorącym kąskiem dla wielu fanów mark. Nie ma co się dziwić, skoro smartfon został wykonany w bardzo staranny sposób. Podzespoły, które możemy w nim znaleźć są naprawdę flagowe. To właśnie przyczyniło się do wielkiego sukcesu, jakim okazało się ponad 100 mln. rejestracji w przedsprzedaży. Prezes firmy zapowiedział, że posiadają wystarczająco dużo zapasów, aby zaspokoić potrzeby swoich fanów. Jednak co tradycja, to tradycja. Ilość smartfonów, które dostępne były w pierwszej turze sprzedaży, okazała się niewystarczająca.

Xiaomi Mi Mix 2

Sprzedany w…

Sprzedaż Xiaomi Mi Mix 2 rozpoczeła się w Chinach równo o 10:00 czasu lokalnego. Zakończyła się jednak chwilę później. Dosłownie chwilę, bo już po 58 sekundach. Tyle czasu wystarczyło, by pierwsza partia urządzeń zniknęła z wirtualnych półek sklepowych. Nie oznacza to wcale, że Xiaomi w tym czasie wyprzedało 100 mln. telefonów, choć pewnie nikt by nie narzekał. Z nieoficjalnych informacji od jednego z pracowników sklepu wiemy, że pierwsza partia zawierała 50 000 sztuk telefonów. Jest to celowe działanie Xiaomi już od kilku lat: wystawić garstkę telefonów na sprzedaż, zakończyć ją w oszałamiającym czasie, a potem nagłośnić sprawę. Następnie co tydzień wypuszczać kolejne, niewielkie partie urządzeń. Takie zagranie powoduje duży szum medialny, co niesie za sobą bezpłatną reklamę. Muszę przyznać, że skuteczną…

Xiaomi Mi Mix 2

Kiedy kolejna tura?

Tych, których zasmuciłem wyprzedaniem wszystkich telefonów, teraz chciałbym pocieszyć kolejną informacją. Nowa partia urządzeń ma trafić do sprzedaży już 19 września. Ciekawi mnie teraz, jak długo Xiaomi będzie się „bawiło” z klientami w takie niewielkie wyprzedaże. Współzałożyciel Xiaomi, Lin Bin, oświadczył w serwisie społecznościowym Weibo, że spodziewał się tak wielkiego zainteresowania tym modelem. Telefon ten jest ponoć dostępny w 110 placówkach handlowych w Chinach. Co więcej, Bin sam złożył wizytę w jednej z placówek, w celu sprawdzenia, czy rzeczywiście można telefon tam kupić.

Cena Xiaomi Mi Mix 2

Bezramkowiec ten, w podstawowej wersji wyceniony został na 3299 juanów,k co po przeliczeniu wynosi 1790 złotych (w Chinach). Przypominam, że jest to cena za podstawowy model z pamięcią 6 / 64 GB. Wyższe wersje z 128 GB i 256 GB pamięci wbudowanej, wycenione zostały na odpowiednio 1950 złotych i 2170 złotych (w Chinach). Model z ceramiczną obudową (całościowo), 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci na dane wyceniony został na 2550 złotych (4599 juanów), lecz nie trafił jeszcze do oficjalnej sprzedaży.

A co Ty myślisz o nowym Xiaomi Mi Mix 2? Kto już zamówił ten telefon w przedsprzedaży?

Zamów Xiaomi Mi Mix 2 w świetnej cenie!