Powstaje nowa Nubia z gatunku bezramkowców


Nubia

Wciąż mówi się o nowych telefonach, które będą miały zminimalizowane ramki. Nie tylko Xiaomi czy iPhone wprowadza takowe do swoich urządzeń. Nubia również ma w planach tego typu telefon. Czy uda im się dogonić iPhone X czy też Xiaomi Mi MIX 2?

Panujący trend jest wszędzie – Nubia nie chce być gorsza

Ekrany bez ramek, bezramkowce, pełne ekrany – są różne określenia na telefony z ekranami, które mają małe bądź minimalne ramki. Trend ten podtrzymać chce również Nubia, która ma w planach kompaktowy telefon z ekranem o dużej przekątnej przy właśnie mniejszych wymiarach. To dlatego zdecydowano się na ekran z małymi ramkami. Dzięki nim można zaoszczędzić miejsce, które zajmie ekran.

Powstanie ekran bez granic?

Nubia

Nowość od Nubii ma mieć ekran 5.8 cala, stosunek 18:9 a także szkło 2.5D na krawędziach bocznych. Nie ma informacji o specyfikacji, natomiast pojawiające się plotki mówią o procesorze Snapdragon 835, czyli ośmiordzeniowca o taktowaniu 2.45 GHz oraz grafiką Adreno 540. Do tego pamięć RAM LPDDR4 na poziomie 6/8 GB a także 64/128 GB pamięci wewnętrznej UFS.

Tylny aparat prawdopodobnie będzie tym samym co w Nubii Z17, bądź będzie bardzo podobny. Na pewno ma być złożony z dwóch oczek.

Jest to całość informacji, które na ten temat znamy. Czy są prawdą? Kiedy się to okaże? Na wszystko musimy poczekać, niedługo powinno się pojawić więcej oficjalnych informacji.

Plany Nubii są dość ambitne – uda im się zbliżyć do przodowników?

Zamów smarton Nubia w świetnej cenie!
Źródło:

gizchina.it