Wielka wyprzedaż Xiaomi w Lightinthebox


Xiaomi

Większość chińskich sklepów oferuje właśnie niektóre produkty w niezłych promocjach. Jako, że w naszym kraju dużą popularnością cieszy się sprzęt Xiaomi, to sklep Lightinthebox postanowił przygotować dużą promocję na niektóre produkty tego producenta. I tak obniżka dotknęła telefonów, hulajnogii i routera od Xiaomi!

Wielka wyprzedaż Xiaomi – telefony

xiaomi mi6

Jeśli chodzi o telefony chińskiego giganta, to obniżkę ceny mamy na 4 modele. Flagowy Xiaomi Mi6, średniopółkowy Redmi Note 4X, budżetowy Redmi 4A oraz nowość – Xiaomi Mi A1, pracujący pod kontrolą czystego Androida.

  • Mi A1 (4 / 64 GB, czarny / złoty / różowe złoto, B20) za 213,72$ (~810 zł) – LINK
  • Mi6 (6 / 64 GB, czarny) za 377,13$ (~1430 zł) – LINK
  • Redmi Note 4X (3 / 32 GB, czarny/szary/złoty) za 135,46$ (~514 zł) – LINK
  • Redmi 4A (2 / 16 GB, złoty / różowe złoto, Global) za 83,59$ (~317 zł) – LINK

Jeśli ktoś szuka telefonu Xiaomi w dobrej cenie, to ta promocja jest jedną z lepszych na powyższe modele, którą do tej pory widziałem.

Wielka wyprzedaż Xiaomi – inne

hulajnoga xiaomi scooter

Jak wspomniałem na początku, wyprzedaż dotyczy nie tylko telefonów, ale także innych produktów. Promocja dotknęła elektrycznej hulajngi (jej recenzja powinna pojawić się w ciągu 2 tygodni), wzmacniacza sygnału WiFi oraz power banka.

  • Elektryczna hulajnoga M365 za 349,59$ (~ 1440 zł) – LINK
  • Wzmacniacz sygnału WiFi (wersja angielska) za 6,79$ (~ 26 zł) – LINK
  • Power bank 20 Ah (druga generacja) za 24,99$ (~ 95 zł) – LINK

Oferowana cena hulajnogi jest prawdopodobnie najniższą dostępną do tej pory w chińskich sklepach. Jej recenzja tworzy się właśnie, a Kamil (redaktor) jest z niej bardzo zadowolony. Wstępnie więc mogę powiedzieć, że jeśli szukacie wygodnego środka transportu na krótkie dystanse, to ten produkt powinien Was zainteresować.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem Lightinthebox

Jeśli widzisz błąd w tekście lub jakąś literówkę, daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz lub zdanie i przyciskając Ctrl+ Enter.

Poprzedni Huawei współpracuje z TUV Rheinland, aby uzyskać certyfikację technologii SuperCharge
Następny Recenzja "inteligentnej" wagi Xiaomi Mi Smart Scale