Bezramkowiec od Nubia ma być konkurencją dla Xiaomi Mi MIX 2


bezramkowiec nubia vs xiaomi

Wszystko wskazuje na to, że Xiaomi Mi MIX 2 nie będzie jedynym ciekawym bezramkowcem z Chin, którego zobaczymy w tym roku. Firma Nubia w swoich mediach społecznościowych umieściła plakat, który jednoznacznie sugeruje prace nad takim urządzeniem i jednocześnie rzuca wyzwanie Xiaomi!

Nubia – “Pełny ekran 2.1”

Niedawno pisałem o prawdopodobnych pracach Nubia nad bezramkowcem. Okazuje się, że plotki te były prawdziwe i taki telefon powinien pojawić się jeszcze w tym roku. A przynajmniej wszystko na to wskazuje…

bezramkowiec nubia

Na plakacie, który zaprezentowała dzisiaj Nubia w serwisie Weibo widzimy podpis “Pełny ekran 2.1”. Jest to jednoznaczna odpowiedź na plakat, który niedawno został zaprezentowany przez Xiaomi. Sloganem Xiaomi Mi Mix 2 jest “Pełny ekran 2.0”, więc można śmiało założyć, że Nubia planuje wypuścić lepszego bezramkowca.

Prawdopodobna specyfikacja bezramkowca

Choć wciąż nie wiadomo za wiele o tym telefonie, to pewnych rzeczy możemy się już domyślać, patrząc na sam plakat. “Pełny ekran 2.1” może sugerować, że telefon chińczyków będzie miał mniejsze ramki od Xiaomi, co przełoży się na większy rozmiar wyświetlacza lub mniejsze wymiary telefonu.

bezramkowiec nubia

Jeśli chodzi o dalszą część specyfikacji bezramkowca, to można się spodziewać, że napędzać go będzie procesor Qualcomm Snapdragon 835 / 836, 6 / 8 GB pamięci RAM i 64 / 128 / 256 GB pamięci wewnętrznej. Prawdopodobnie znajdą się też 2 aparaty z tyłu i skaner linii papilarnych na pleckach. Niestety są to tylko na razie tylko plotki i poza plakatem nie ma żadnych pewnych informacji na ten temat.

Co myślicie o bezramkowcu od Nubia? Uważacie, że będzie to sprzęt lepszy od Xiaomi Mi MIX 2?

Jeśli widzisz błąd w tekście lub jakąś literówkę, daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz lub zdanie i przyciskając Ctrl+ Enter.

Źródło:

weibo

Poprzedni Xiaomi Mi A1 - nowy model, który zawita w Polsce
Następny Azdome GS65H - kamerka z podwójnym obiektywem