Oficjalny film prezentujący Elephone S8!


Elephone S8
Przedsprzedaż Elephone S8 ruszyła już parę dni temu – mogliście o tym przeczytać tutaj. Dziś producent przedstawił film, który ma nam przybliżyć rzeczywisty wygląd urządzenia. Czy flagowiec chińskiej firmy ma szansę namieszać na rynku smartfonów?

Elephone S8

Elephone S8 jest bez wątpienia jednym z tańszych bezramkowców. Jego cena ma wynosić bowiem około 1000 zł. Kolejną zaletą może być ekran o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 2K. Takie połączenie wydaje się być idealne dla fanów technologii VR. Jeśli chodzi o walkę z najmocniejszymi urządzeniami dostępnymi na rynku to flagowiec Elephone nadal pozostanie daleko w tyle. MediaTek Helio X25 użyty w S8 już w przedbiegach przegrywa z najmocniejszym procesorem mobilnym dostępnym na rynku czyli Qualcomm Snapdragonem 835.

elephone s8

Jednak firmy Elephone nie przykłada ogromnej wagi do niesamowitych wyników w testach benchmarkowych. Od jakiegoś czasu z każdym kolejnym urządzeniem widzimy poprawę w jakości zdjęć i czasie pracy na jednym ładowaniu, a to właśnie były główne problemy urządzeń chińskiej firmy. Elephone S8 powinien trafić w moje ręce już w połowie przyszłego miesiąca. Wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej na jego temat. Póki co możecie zobaczyć jak urządzenie prezentuje się na oficjalnym filmie zamieszczonym na kanale YouTube producenta.

Co myślicie o nowym modelu S8? Czekamy na komentarze!

Zamów Elephone S8 w przedsprzedaży z kuponem GBELeS8!