Czerwona Nubia Z17 na zdjęciach!


Nubia Z17 Flame Red 6

O rozpoczęciu sprzedaży Nubii Z17 Flyme Red już pisaliśmy – artykuł znajdziecie tutaj. Dziś posiadamy jednak zdjęcia przedstawiające jak flagowiec chińskiego producenta prezentuje się w rzeczywistości. Czy niecodzienny kolor obudowy przyczyni się do sukcesu Z17tki?

Nubia Z17 Flyme Red

Nubia Z17 jest bez wątpienia jednym z najmocniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Wyposażona została w Qualcomm Snapdragona 835. Oczywiście inni producenci starają się z tym procesorem konkurować swoimi jednostkami takimi jak Kirin 960 czy MediaTek Helio X30. Jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują nam, że na Snapdragona nie ma mocnych. Firma Nubia doskonale o tym wie i właśnie dlatego postanowiła użyć tego procesora. Model Z17 został wyposażony w 6 GB lub 8 GB RAMu w zależności od wersji. Chińskiej firmie udało się wyprzedzić nawet OnePlusa i zaprezentować pierwszy smartfon w historii wyposażony w aż 8 GB RAMu.

Tak mocne podzespoły nie sprawiły jednak. że Nubia Z17 stała się wyjątkowo popularna. Nadal ciężko znaleźć rzetelne recenzje tego urządzenia. Czy nowa wersja kolorystyczna może to zmienić? Bez wątpienia czerwony kolor obudowy nie jest tym co widzimy na co dzień. Smartfon przyciąga wzrok i to właśnie był plan Nubii. Czy to jednak wystarczy by Z17tka zyskała popularność taką jak na przykład Xiaomi Mi6? Moim zdaniem nie. Firma Nubia nadal dla wielu jest zagadką i czymś zupełnie nowym. Sytuacja może się zmienić w naszym kraju dzięki oficjalnej dystrybucji. Flagowiec chińskiej firmy ma trafić na nasz rynek w czwartym kwartale tego roku. Póki co nie wiemy jednak w jakich wersjach kolorystycznych i cenach.

Co myślicie o Nubii Z17 Flame Red? Czy Z17tka ma szansę odnieść sukces? Czekamy na komentarze!